Zemné

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Zemné

okr. Nové Zámky

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Zemné Zemne
    Originální název:
    Original Name:
    Zemné
    Další názvy:
    Other Names:
    Zeme (1113), Zemei (1206), Szimó (1773), Simö (1786), Zemné (1927); maďarsky Szimó
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Nové Zámky Nove Zamky District
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    47°58'59.59"N 17°59'54.62"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    -
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1113
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    -
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Rodisko:
    - Štefan Jedlík (11.1.1800-12.12.1895), benediktínsky kňaz, prírodovedec, fyzik
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.e-obce.sk ; www.zemne.sk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164515#497555Verze : 0
    MOD