Horná Kráľová

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Horná Kráľová

okr. Šaľa

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Horná Kráľová Horna Kralova
    Originální název:
    Original Name:
    Horná Kráľová
    Další názvy:
    Other Names:
    Crali (1113), Kyraly (1267), Kralowa (1773), Kráľová (1920), Horná Kráľová (1927); maďarsky Király, Felsökirályi
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Šaľa Sala District
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    48°14'41.42"N 17°54'50.21"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    -
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1113
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    - Kamenná zvonica zo 17. stor.
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.e-obce.sk ; www.hornakralova.sk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164522#497569Verze : 0
    MOD