Bahr, Rudolf

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Bahr, Rudolf

kapitánporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Bahr Bahr
    Jméno:
    Given Name:
    Rudolf Rudolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Rudolf Bahr
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    kapitánporučík Kapitänleutnant
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.04.1916 Landsberg an der Warthe /
    16.04.1916 Landsberg an der Warthe /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    16.01.1944
    16.01.1944
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel U-boat Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/30.html
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164547#497599Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Bahr Bahr
    Jméno:
    Given Name:
    Rudolf Rudolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Rudolf Bahr
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.04.1938 námořní poručík
    01.10.1939 námořní nadporučík
    01.10.1942 kapitánporučík
    01.04.1938 Leutnant zur See
    01.10.1939 Oberleutnant zur See
    01.10.1942 Kapitänleutnant
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    17.09.1942-16.01.1944 Velitel ponorky : U-305
    17.09.1942-16.01.1944 Submarine Commander : U-305
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.1941
    - Válečný námořní odznak
    High Seas Fleet Badge
    Flotten-Kriegsabzeichen
    -


    DD.MM.1941
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.01.1942
    - Válečný ponorkový odznak
    U-boat War Badge
    U-Boots-Kriegsabzeichen
    -


    10.06.1942
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    15.06.1944
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/30.html
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164547#497600Verze : 0
    MOD