Wolf, Ernst

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Wolf, Ernst

viceadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wolf Wolf
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Wolf
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Viceadmirál Vice Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    21.07.1886 Drážďany /
    21.07.1886 Dresden /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    29.07.1964 Hamburg /
    29.07.1964 Hamburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    reocities.com
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164577#497666Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wolf Wolf
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Wolf
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    30.09.1909 námořní poručík
    19.09.1912 námořní nadporučík
    13.07.1916 kapitánporučík
    01.08.1925 korvetní kapitán
    01.05.1930 fregatní kapitán
    01.10.1932 námořní kapitán
    01.06.1936 Kontradmirál
    01.01.1941 Viceadmirál
    30.09.1909 Leutnant zur See
    19.09.1912 Oberleutnant zur See
    13.07.1916 Kapitänleutnant
    01.08.1925 Korvettenkapitän
    01.05.1930 Fregattenkapitän
    01.10.1932 Kapitän zur See
    01.06.1936 Rear Admiral
    01.01.1941 Vice Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.10.1942-28.02.1945 Velitel : Kořistní soud Hamburk
    01.10.1942-28.02.1945 Commander : Prize Court Hamburg
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    reocities.com
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164577#497667Verze : 0
    MOD