Witthöft-Emden, Robert

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Witthöft-Emden, Robert

viceadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Witthöft-Emden Witthöft-Emden
    Jméno:
    Given Name:
    Robert Robert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Robert Witthöft-Emden
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Viceadmirál Vice Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.08.1886 Marienwerder /
    29.08.1886 Marienwerder /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    04.12.1960 Hamburg /
    04.12.1960 Hamburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Admiralát Černé moře Commander of the Admiral Black Sea
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    www.wehrmacht-history.com
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164691#497848Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Witthöft-Emden Witthöft-Emden
    Jméno:
    Given Name:
    Robert Robert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Robert Witthöft-Emden
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    28.09.1907 námořní poručík
    13.07.1909 námořní nadporučík
    23.12.1919 kapitánporučík
    01.11.1923 korvetní kapitán
    01.04.1929 fregatní kapitán
    01.04.1931 námořní kapitán
    01.04.1935 Kontradmirál
    01.11.1937 Viceadmirál
    28.09.1907 Leutnant zur See
    13.07.1909 Oberleutnant zur See
    23.12.1919 Kapitänleutnant
    01.11.1923 Korvettenkapitän
    01.04.1929 Fregattenkapitän
    01.04.1931 Kapitän zur See
    01.04.1935 Rear Admiral
    01.11.1937 Vice Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.11.1942-DD.02.1943 Velitel : Admiralát Černé moře
    DD.11.1942-DD.02.1943 Commander : Admiral Black Sea
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    www.wehrmacht-history.com
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164691#497849Verze : 0
    MOD