Wieting, Franz

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Wieting, Franz

viceadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wieting Wieting
    Jméno:
    Given Name:
    Franz Franz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Franz Wieting
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Viceadmirál Vice Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    27.10.1876 Bremerhaven /
    27.10.1876 Bremerhaven /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    20.02.1966 Lippstadt /
    20.02.1966 Lippstadt /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164693#497851Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wieting Wieting
    Jméno:
    Given Name:
    Franz Franz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Franz Wieting
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.01.1899 námořní poručík
    23.03.1901 námořní nadporučík
    30.03.1906 kapitánporučík
    18.11.1912 korvetní kapitán
    29.11.1919 fregatní kapitán
    08.03.1920 námořní kapitán
    01.05.1925 Kontradmirál
    01.02.1942 Viceadmirál
    01.01.1899 Leutnant zur See
    23.03.1901 Oberleutnant zur See
    30.03.1906 Kapitänleutnant
    18.11.1912 Korvettenkapitän
    29.11.1919 Fregattenkapitän
    08.03.1920 Kapitän zur See
    01.05.1925 Rear Admiral
    01.02.1942 Vice Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164693#497852Verze : 0
    MOD