Wever, Paul

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Wever, Paul

viceadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wever Wever
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Paul
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Wever
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Viceadmirál Vice Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    28.01.1893 Langenberg /
    28.01.1893 Langenberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    11.08.1944 Aix en Provence /
    11.08.1944 Aix en Provence /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Admiralát francouzské jižní pobřeží Commander of the Admiral French South Coast
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164694#497853Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wever Wever
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Paul
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Wever
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1915 námořní poručík
    25.12.1917 námořní nadporučík
    01.09.1922 kapitánporučík
    01.10.1930 korvetní kapitán
    01.01.1936 fregatní kapitán
    01.04.1937 námořní kapitán
    01.09.1941 Kontradmirál
    01.10.1943 Viceadmirál
    22.03.1915 Leutnant zur See
    25.12.1917 Oberleutnant zur See
    01.09.1922 Kapitänleutnant
    01.10.1930 Korvettenkapitän
    01.01.1936 Fregattenkapitän
    01.04.1937 Kapitän zur See
    01.09.1941 Rear Admiral
    01.10.1943 Vice Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.09.1943-DD.08.1944 Velitel : Admiralát francouzské jižní pobřeží
    DD.09.1943-DD.08.1944 Commander : Admiral French South Coast
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164694#497854Verze : 0
    MOD