Schenk, Otto

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Schenk, Otto

viceadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schenk Schenk
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Schenk
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Viceadmirál Vice Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    17.02.1891 Bergedorf /
    17.02.1891 Bergedorf /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    19.12.1972 Elmshorn /
    19.12.1972 Elmshorn /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Admiralát norské polární pobřeží Commander of the Admiral Norwegian Polar Coast
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164718#497887Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schenk Schenk
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Schenk
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.09.1913 námořní poručík
    25.06.1917 námořní nadporučík
    01.01.1921 kapitánporučík
    01.12.1928 korvetní kapitán
    01.04.1934 fregatní kapitán
    01.01.1936 námořní kapitán
    01.01.1940 Kontradmirál
    01.03.1942 Viceadmirál
    27.09.1913 Leutnant zur See
    25.06.1917 Oberleutnant zur See
    01.01.1921 Kapitänleutnant
    01.12.1928 Korvettenkapitän
    01.04.1934 Fregattenkapitän
    01.01.1936 Kapitän zur See
    01.01.1940 Rear Admiral
    01.03.1942 Vice Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.01.1940-DD.03.1940 Velitel : Pobřežní velitelství Pomořansko
    DD.04.1940-DD.08.1940 Velitel : Admiralát norské jižní pobřeží
    DD.08.1940-DD.08.1941 Velitel : Admiralát norské polární pobřeží
    DD.01.1940-DD.03.1940 Commander : Coastal Command Pomerania
    DD.04.1940-DD.08.1940 Commander : Admiral Norwegian South Coast
    DD.08.1940-DD.08.1941 Commander : Admiral Norwegian Polar Coast
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    05.02.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 1. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 1st Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 1. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164718#497888Verze : 0
    MOD