Išihara, Cunetaró

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Išihara, Cunetaró

Tsunetaro Ishihara / 石原常太郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Išihara Ishihara
    Jméno:
    Given Name:
    Cunetaró Tsunetarō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    石原常太郎 / いしはら つねたろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Kjóto /
    DD.MM.RRRR ?, Kyoto Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 119. brigáda
    velitel: Pevnost zálivu Jinhae
    Commander: 119th Brigade
    Commander: Jinhae Bay Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178178#524188Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Išihara Ishihara
    Jméno:
    Given Name:
    Cunetaró Tsunetarō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    石原常太郎 / いしはら つねたろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-31.05.1907 vojenská akadémia
    09.12.1916-26.11.1919 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-31.05.1907 Military Academy
    09.12.1916-26.11.1919 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1907 porporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    11.04.1932 plukovník
    01.08.1936 generálmajor
    26.12.1907 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    11.04.1932 Colonel
    01.08.1936 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1936-15.07.1938 Velitel : Pevnost zálivu Jinhae


    09.01.1932-01.08.1933 pridelený k veleniu 1. divízie
    01.08.1933-01.10.1933 pridelený k veleniu 12. divízie
    01.10.1933-01.08.1935 velitel 3. tankového praporu
    01.08.1935-01.08.1936 velitel Plukovného okresu Nagoya
    01.08.1936-15.05.1938 velitel pevnosti zálivu Jinhae
    15.05.1938-09.03.1939 velitel 119. brigády
    09.03.1939-15.11.1939 pridelený k veleniu 16. divízie
    15.11.1939-DD.MM.RRRR reserva
    01.08.1936-15.07.1938 Commander : Jinhae Bay Fortress


    09.01.1932-01.08.1933 Attached to 1st Division HQ
    01.08.1933-01.10.1933 Attached to 12th Division HQ
    01.10.1933-01.08.1935 3rd Tank Battalion Commander
    01.08.1935-01.08.1936 Nagoya Regimental District Commander
    01.08.1936-15.05.1938 Jinhae Bay Fortress Commander
    15.05.1938-09.03.1939 119th Brigade Commander
    09.03.1939-15.11.1939 Attached to 16th Division HQ
    15.11.1939-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Řád Zlatého luňáka 3. třídy
    Order of Golden Kite 3rd Class
    功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178178#524193Verze : 0
    MOD