Ócu, Kazuró

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Ócu, Kazuró

Kazuro Otsu / 大津和郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ócu Ōtsu
    Jméno:
    Given Name:
    Kazuró Kazurō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    大津和郎 / おおつ・かずろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.11.1889 ?, prefektura Jamagata /
    16.11.1889 ?, Yamagata Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    10.08.1941 ?, /
    10.08.1941 ?, /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník štábu: Taiwanský armádny okres
    velitel: Pevnost zálivu Jinhae
    Chief of Staff: Taiwan Army District
    Commander: Jinhae Bay Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    sakurataro.org;
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178269#524297Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ócu Ōtsu
    Jméno:
    Given Name:
    Kazuró Kazurō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    大津和郎 / おおつ・かずろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1910-27.05.1911 vojenská akadémia
    10.12.1917-22.11.1920 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.1910-27.05.1911 Military Academy
    10.12.1917-22.11.1920 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1911 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    15.03.1935 plukovník
    15.07.1938 generálmajor
    10.08.1941 generálporučík (in memoriam)
    26.12.1911 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    15.03.1935 Colonel
    15.07.1938 Major General
    10.08.1941 Lieutenant General (in memoriam)
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    15.03.1935-15.07.1938 Velitel : 11. sekce (spojení) 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
    22.07.1940-10.08.1941 Velitel : Pevnost zálivu Jinhae


    15.03.1935-15.07.1938 náčelník 9. sekcie (komunikácie), 3. kancelárie, Generálneho štábu
    15.07.1938-05.08.1938 Vojenská spojovacia škola
    05.08.1938-15.10.1938 riaditel, Vojenská spojovacia škola
    15.10.1938-09.03.1940 náčelník štábu Taiwanský armádny okres
    09.03.1940-22.07.1940 pridelený k veleniu Imperiálnej gardy
    22.07.1940-10.08.1941 velitel pevnosti zálivu Jinhae
    10.08.1941-DD.MM.RRRR KIA
    15.03.1935-15.07.1938 Commander : 11th Section (Communication) 3rd Bureau of the Imperial Army General Staff Office
    22.07.1940-10.08.1941 Commander : Jinhae Bay Fortress


    15.03.1935-15.07.1938 Head of 9th Section (Communications), 3rd Bureau, General Staff
    15.07.1938-05.08.1938 Army Communication School
    05.08.1938-15.10.1938 Army Communication School Director
    15.10.1938-09.03.1940 Chief of Staff Taiwan Army District
    09.03.1940-22.07.1940 Attached to Imperial Guard HQ
    22.07.1940-10.08.1941 Jinhae Bay Fortress Commander
    10.08.1941-DD.MM.RRRR KIA
    Vyznamenání:
    Awards:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    http://sakurataro.org/db/大津和郎
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178269#524298Verze : 2
    MOD