Išikawa, Takuma

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Išikawa, Takuma

Takuma Ishikawa / 石川琢磨

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Išikawa Ishikawa
    Jméno:
    Given Name:
    Takuma Takuma
    Jméno v originále:
    Original Name:
    石川琢磨 / いしかわ・たくま
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    03.04.1894 ?, prefektura Saga /
    03.04.1894 ?, Saga Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.06.1954 ?
    DD.06.1954 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 35. pěší brigáda
    velitel: Pevnost Pusan
    Commander: 35th Infantry Brigade
    Commander: Busan Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178305#524399Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Išikawa Ishikawa
    Jméno:
    Given Name:
    Takuma Takuma
    Jméno v originále:
    Original Name:
    石川琢磨 / いしかわ・たくま
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-26.05.1916 vojenská akadémia
    26.12.1923-07.12.1926 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-26.05.1916 Military Academy
    26.12.1923-07.12.1926 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1916 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    15.07.1938 plukovník
    01.08.1942 generálmajor
    26.12.1916 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    15.07.1938 Colonel
    01.08.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.05.1944-30.09.1945 Velitel : Pevnost zálivu Jinhae


    10.12.1938-09.03.1940 náčelník štábu 13. divízie
    09.03.1940-22.02.1942 velitel študentov, prípravný kurz, Vojenská akadémia
    22.02.1942-01.08.1942 zástupca náčelníka štábu 11. armády
    01.08.1942-11.03.1943 velitel 35. pešej brigády
    11.03.1943-31.03.1943 pridelený k Východnému armádnemu okresu
    31.03.1943-DD.MM.RRRR výslužba
    10.05.1944-DD.MM.RRRR znovu povolaný
    10.05.1944-30.09.1945 velitel pevnosti Busan
    10.05.1944-DD.09.1945 kontrolór vojenských skladov Busan
    10.05.1944-30.09.1945 Commander : Jinhae Bay Fortress


    10.12.1938-09.03.1940 Chief of Staff 13th Division
    09.03.1940-22.02.1942 Head of Student Preparatory Course, Military Academy
    22.02.1942-01.08.1942 Vice Chief of Staff 11th Army
    01.08.1942-11.03.1943 35th Infantry Brigade Commander
    11.03.1943-31.03.1943 Attached to Eastern Army District
    31.03.1943-DD.MM.RRRR Retired
    10.05.1944-DD.MM.RRRR Recalled
    10.05.1944-30.09.1945 Busan Fortress Commander
    10.05.1944-DD.09.1945 Controller of Pusan Military Stores
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178305#524422Verze : 0
    MOD