Akita, Jonekiči

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Akita, Jonekiči

Yonekich Akita / 秋田米吉

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Akita Akita
    Jméno:
    Given Name:
    Jonekiči Yonekichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    秋田米吉 / あきた・よねきち
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Jamaguči /
    DD.MM.RRRR ?, Yamaguchi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Keelung
    velitel: 6. pluk těžkého polního dělostřelectva
    Commander: Keelung Fortress
    Commander: 6th Heavy Field Artillery Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178480#524807Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Akita Akita
    Jméno:
    Given Name:
    Jonekiči Yonekichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    秋田米吉 / あきた・よねきち
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-22.11.1902 vojenská akadémia
    12.12.1910-26.11.1913 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-22.11.1902 Military Academy
    12.12.1910-26.11.1913 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.06.1903 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    07.08.1925 plukovník
    01.08.1930 generálmajor
    26.06.1903 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    07.08.1925 Colonel
    01.08.1930 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:


    25.12.1924-02.03.1926 velitel Sasebo praporu ťažkého delostrelectva
    02.03.1926-26.07.1927 velitel 6. pluku ťažkého delostrelectva
    26.07.1927-16.03.1929 pridelený k veleniu Imperiálnej gardy
    16.03.1929-01.08.1930 velitel 25. pluku polného delostrelectva
    01.08.1930-08.08.1932 velitel pevnosti Keelung
    08.08.1932-DD.MM.RRRR Reserva
    30.08.1932-DD.MM.RRRR výslužba


    25.12.1924-02.03.1926 Sasebo Heavy Artillery Battalion Commander
    02.03.1926-26.07.1927 6th Heavy Artillery Regiment Commander
    26.07.1927-16.03.1929 Attached to Imperial Guard HQ
    16.03.1929-01.08.1930 25th Field Artillery Regiment Commander
    01.08.1930-08.08.1932 Keelung Fortress Commander
    08.08.1932-DD.MM.RRRR Reserve
    30.08.1932-DD.MM.RRRR Retired
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178480#524825Verze : 0
    MOD