Beloskurskij, Michail Alexejevič

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Beloskurskij, Michail Alexejevič

Mikhail Alekseevich Beloskursky / Михаил Алексеевич Белоскурский

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Beloskurskij Beloskursky
    Jméno:
    Given Name:
    Michail Alexejevič Mikhail Alekseevich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Михаил Алексеевич Белоскурский
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    21.11.1902 Kolomyja /
    21.11.1902 Kolomya /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    15.07.1972 Kyjev /
    15.07.1972 Kiev /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 372. střelecká divize commander of the 372nd Rifle Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://goo.gl/1AbPVu
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178491#524822Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Beloskurskij Beloskursky
    Jméno:
    Given Name:
    Michail Alexejevič Mikhail Alekseevich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Михаил Алексеевич Белоскурский
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    02.11.1944 generálmajor
    02.11.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    07.07.1943-29.03.1945 Velitel : 205. střelecká divize
    17.04.1945-09.05.1945 Velitel : 372. střelecká divize
    07.07.1943-29.03.1945 Commander : 205th Rifle Division
    17.04.1945-09.05.1945 Commander : 372nd Rifle Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    20.02.1942
    Řád rudého praporu /1924-1943/
    Order of the Red Banner /1924-1943/
    Орден Красного Знамени
    -


    09.09.1944
    Řád rudého praporu /1943-1991/
    Order of the Red Banner /1943-1991/
    Орден Красного Знамени
    -


    21.02.1945
    Leninův řád /1943-1956/
    Order of Lenin /1943-1956/
    Opден Ленина
    -


    07.06.1945
    Řád rudého praporu /1943-1991/
    Order of the Red Banner /1943-1991/
    Орден Красного Знамени
    -


    DD.MM.1945
    Medaile Za vítězství nad Německem ve Velké Vlastenecké válce 1941-1945
    Medal for Victory over Germany in Great Patriotic War 1941-1945
    Медаль За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.
    -


    DD.MM.1950
    Řád rudého praporu /1943-1991/
    Order of the Red Banner /1943-1991/
    Орден Красного Знамени
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://goo.gl/1AbPVu
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178491#524823Verze : 0
    MOD