Hajaši, Kódži

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Hajaši, Kódži

Koji Hayashi / 林幸司

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hajaši Hayashi
    Jméno:
    Given Name:
    Kódži Kōji
    Jméno v originále:
    Original Name:
    林幸司 / はやし・こうじ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Ósaka /
    DD.MM.RRRR ?, Osaka Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 3. brigáda těžkého dělostřelectva
    velitel: Pevnost Keelung
    velitel: 2. pluk těžkého dělostřelectva
    Commander: 3rd Heavy Artillery Brigade
    Commander: Keelung Fortress
    Commander: 2nd Heavy Artillery Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/林幸司;
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178492#524826Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hajaši Hayashi
    Jméno:
    Given Name:
    Kódži Kōji
    Jméno v originále:
    Original Name:
    林幸司 / はやし・こうじ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-30.11.1903 vojenská akadémia
    12.12.1911-27.11.1914 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-30.11.1903 Military Academy
    12.12.1911-27.11.1914 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    12.02.1904 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    08.03.1928 plukovník
    08.08.1932 generálmajor
    12.02.1904 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    08.03.1928 Colonel
    08.08.1932 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:


    08.03.1928-06.03.1930 velitel Miyama pluku ťažkého delostrelectva
    06.03.1930-08.08.1932 velitel 2. pluku ťažkého delostrelectva
    08.08.1932-22.01.1934 velitel pevnosti Keelung
    22.01.1934-15.03.1935 velitel 3. brigády ťažkého delostrelectva
    15.03.1935-DD.MM.RRRR Reserva
    30.03.1935-DD.MM.RRRR výslužba


    08.03.1928-06.03.1930 Miyama Heavy Artillery Regiment Commander
    06.03.1930-08.08.1932 2nd Heavy Artillery Regiment Commander
    08.08.1932-22.01.1934 Keelung Fortress Commander
    22.01.1934-15.03.1935 3rd Heavy Artillery Brigade Commander
    15.03.1935-DD.MM.RRRR Reserve
    30.03.1935-DD.MM.RRRR Retired
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/林幸司;
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178492#524828Verze : 0
    MOD