Melnikov, Pavel Vasiljevič

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Melnikov, Pavel Vasiljevič

Pavel Vasilyevich Melnikov / Павел Васильевич Мельников

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Melnikov Melnikov
    Jméno:
    Given Name:
    Pavel Vasiljevič Pavel Vasilyevich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Павел Васильевич Мельников
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálplukovník Colonel General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.1919
    DD.MM.1919
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    29.10.1998 Moskva /
    29.10.1998 Moscow /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Zakavkazský vojenský okruh commander of the Transcaucasian Military District
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://goo.gl/xzpGDp
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178496#524832Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Melnikov Melnikov
    Jméno:
    Given Name:
    Pavel Vasiljevič Pavel Vasilyevich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Павел Васильевич Мельников
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR generálplukovník
    DD.MM.RRRR Colonel General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    18.02.1943-17.05.1943 Velitel : 372. střelecká divize
    11.03.1945-16.04.1945 Velitel : 372. střelecká divize
    03.06.1968-04.02.1970 Velitel : 13. armáda
    18.02.1943-17.05.1943 Commander : 372nd Rifle Division
    11.03.1945-16.04.1945 Commander : 372nd Rifle Division
    03.06.1968-04.02.1970 Commander : 13th Army
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    03.08.1943
    Řád rudé hvězdy
    Order of the Red Star
    Opден Красная Звезда
    - udelený celkovo 2x
    - 1946


    16.02.1944
    Řád rudého praporu /1943-1991/
    Order of the Red Banner /1943-1991/
    Орден Красного Знамени
    - udelený celkovo 5x
    - 30.07.1944
    - 12.05.1945
    - 1956


    05.12.1944
    Řád vlastenecké války 1. stupně /1943-1985/
    Order of the Patriotic War, 1st Class /1943-1985/
    Орден Отечественной войны 1-й степени
    - udelený celkovo 2x
    - 06.04.1985


    23.04.1945
    Řád Kutuzova, 2. stupeň /1943-1991/
    Order of Kutuzov, 2nd Class /1943-1991/
    Opден Кутузова II степени
    -


    06.09.1996
    Řád Žukova
    Order of Zhukov
    Орден Жукова
    -


    DD.MM.RRRR
    Leninův řád /1956-1991/
    Order of Lenin /1956-1991/
    Opден Ленина
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://goo.gl/xzpGDp
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178496#524833Verze : 0
    MOD