Kirillov, Josif Konstantinovič

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Kirillov, Josif Konstantinovič

Iosif Konstantinovich Kirillov / Иосиф Константинович Кириллов

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kirillov Kirillov
    Jméno:
    Given Name:
    Josif Konstantinovič Iosif Konstantinovich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Иосиф Константинович Кириллов
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.03.1905 Palatovo /
    15.03.1905 Palatovo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    22.12.1993 Moskva
    22.12.1993 Moscow
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 139. střelecká divize commander of the 139th Rifle Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://goo.gl/FSYcto
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178548#524903Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kirillov Kirillov
    Jméno:
    Given Name:
    Josif Konstantinovič Iosif Konstantinovich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Иосиф Константинович Кириллов
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.02.1944 generálmajor
    22.02.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    26.03.1943-30.03.1945 Velitel : 139. střelecká divize
    26.03.1943-30.03.1945 Commander : 139th Rifle Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Řád rudé hvězdy
    Order of the Red Star
    Opден Красная Звезда
    -


    DD.MM.RRRR
    Leninův řád /1956-1991/
    Order of Lenin /1956-1991/
    Opден Ленина
    -


    DD.MM.RRRR
    Řád rudého praporu /1943-1991/
    Order of the Red Banner /1943-1991/
    Орден Красного Знамени
    -


    DD.MM.RRRR
    Řád Suvorova 2. stupeň /1943-1991/
    The Order of Suvorov, 2nd Class /1943-1991/
    Opден Суворова II степени
    -


    DD.MM.RRRR
    Řád Kutuzova, 2. stupeň /1943-1991/
    Order of Kutuzov, 2nd Class /1943-1991/
    Opден Кутузова II степени
    -


    DD.MM.RRRR
    Řád vlastenecké války 1. stupně /1943-1985/
    Order of the Patriotic War, 1st Class /1943-1985/
    Орден Отечественной войны 1-й степени
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://goo.gl/FSYcto
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/178548#524904Verze : 0
    MOD