Millerovo

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Millerovo

Millerovo / Миллерово

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Millerovo Millerovo
    Originální název:
    Original Name:
    Миллерово
    Další názvy:
    Other Names:
    Millerowo
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    Millerovský rajón Millerovsky District
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    48°55'00.00"N 40°24'00.00"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    -
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1786
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Vznik
    Established
    Zánik
    Cancelled
    Název
    Name
    16.07.1942 17.01.1943 Letecká základna Millerovo
    Millerovo Air Base
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR Letiště Millerovo
    Millerovo Airfield
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    -
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    15.07.1942 18.07.1942 1. letka Stíhací eskadry 3
    1st Squadron of the 3rd Fighter Wing
    15.07.1942 18.07.1942 2. letka Stíhací eskadry 3
    2nd Squadron of the 3rd Fighter Wing
    15.07.1942 18.07.1942 3. letka Stíhací eskadry 3
    3rd Squadron of the 3rd Fighter Wing
    15.07.1942 21.07.1942 4. letka Stíhací eskadry 3
    4th Squadron of the 3rd Fighter Wing
    15.07.1942 21.07.1942 5. letka Stíhací eskadry 3
    5th Squadron of the 3rd Fighter Wing
    15.07.1942 21.07.1942 6. letka Stíhací eskadry 3
    6th Squadron of the 3rd Fighter Wing
    15.07.1942 18.07.1942 I. skupina Stíhací eskadry 3
    1st Group of the 3rd Fighter Wing
    15.07.1942 21.07.1942 II. skupina Stíhací eskadry 3
    2nd Group of the 3rd Fighter Wing
    15.07.1942 20.07.1942 III. skupina Stíhací eskadry 3
    3rd Group of the 3rd Fighter Wing
    15.07.1942 18.07.1942 Štáb I. skupiny Stíhací eskadry 3
    Staff of the 1st Group of 3rd Fighter Wing
    15.07.1942 21.07.1942 Štáb II. skupiny Stíhací eskadry 3
    Staff of the 2nd Group of 3rd Fighter Wing
    15.07.1942 20.07.1942 Štáb III. skupiny Stíhací eskadry 3
    Staff of the 3rd Group of 3rd Fighter Wing
    16.07.1942 22.07.1942 Stíhací eskadra 3
    3rd Fighter Wing
    16.07.1942 22.07.1942 Štáb Stíhací eskadry 3
    Staff of the 3rd Fighter Wing
    DD.07.1942 DD.MM.RRRR 2. letka (armádní) Průzkumné skupiny 41
    2nd Squadron (Army) of the 41st Reconnaissance Group
    DD.09.1942 20.12.1942 Bombardovací eskadra 27
    27th Bomber Wing
    DD.09.1942 20.12.1942 I. skupina Bombardovací eskadry 27
    1st Group of the 27th Bomber Wing
    DD.09.1942 20.12.1942 III. skupina Bombardovací eskadry 27
    3rd Group of the 27th Bomber Wing
    DD.10.1942 20.12.1942 II. skupina Bombardovací eskadry 27
    2nd Group of the 27th Bomber Wing
    DD.MM.1942 DD.MM.1943 15. letka Bombardovací eskadry 6
    15th Squadron of the 6th Bomber Wing
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://goo.gl/PLK2MB
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/180755#530045Verze : 0
    MOD