Greene, Douglass Taft

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Greene, Douglass Taft

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Greene Greene
    Jméno:
    Given Name:
    Douglass Taft Douglass Taft
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Douglass Taft Greene
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    24.04.1891 Fort Logan, Colorado
    24.04.1891 Fort Logan, Colorado
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.06.1964 Phoenixville, Pennsylvania
    13.06.1964 Phoenixville, Pennsylvania
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 12. obrněná divize commander of the 12th Armored Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    apps.westpointaog.org
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/183616#536202Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Greene Greene
    Jméno:
    Given Name:
    Douglass Taft Douglass Taft
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Douglass Taft Greene
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1909-DD.MM.1913 Vojenská akademie Spojených států
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Command and General Staff School
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Army War College
    DD.MM.1909-DD.MM.1913 United States Military Academy
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Command and General Staff School
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.1942 brigádní generál
    DD.MM.1943 generálmajor
    DD.MM.1942 Brigadier general
    DD.MM.1943 Major general
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.09.1923-17.08.1928 Velitel : 17. tankový prapor (těžký)
    05.06.1940-15.07.1940 Velitel : 67. pěší pluk (středních tanků)
    15.07.1943-DD.09.1944 Velitel : 16. obrněná divize
    DD.08.1944-DD.09.1944 Velitel : 12. obrněná divize
    10.09.1923-17.08.1928 Commander : 17th Tank Battalion (Heavy)
    05.06.1940-15.07.1940 Commander : 67th Infantry Regiment (Medium Tanks)
    15.07.1943-DD.09.1944 Commander : 16th Armored Division
    DD.08.1944-DD.09.1944 Commander : 12th Armored Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    apps.westpointaog.org
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/183616#536203Verze : 0
    MOD