Fukami, Šinnosuke

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Fukami, Šinnosuke

Shinnosuke Fukami / 深見新之助

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fukami Fukami
    Jméno:
    Given Name:
    Šinnosuke Shinnosuke
    Jméno v originále:
    Original Name:
    深見新之助 / ふかみ・しんのすけ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálpoučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    05.06.1880 ?, prefektua Aiči /
    05.06.1880 ?, Aichi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    19.03.1967 ?
    19.03.1967 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Yura
    velitel: 1. pěší bigáda císařské gardy
    velitel: 51. pěší pluk
    Commander: Yura Fortress
    Commander: 1st Imperial Guards Infantry Brigade
    Commander: 51st Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    náčelník štábu: 5. divize Chief of Staff: 5th Division
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    blog.sina.com.cn
    http://sakurataro.org/db/深見新之助
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/183989#537259Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fukami Fukami
    Jméno:
    Given Name:
    Šinnosuke Shinnosuke
    Jméno v originále:
    Original Name:
    深見新之助 / ふかみ・しんのすけ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-21.11.1900 Vojenská akadémia
    10.12.1907-29.11.1910 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-21.11.1900 Military Academy
    10.12.1907-29.11.1910 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.06.1901 podporučík
    18.11.1903 poručík
    27.06.1905 kapitán
    22.08.1913 major
    31.01.1918 podplukovník
    20.07.1921 plukovník
    02.03.1926 generálmajor
    01.08.1931 generálporučík
    25.06.1901 Second Lieutenant
    18.11.1903 Lieutenant
    27.06.1905 Captain
    22.08.1913 Major
    31.01.1918 Lieutenant Colonel
    20.07.1921 Colonel
    02.03.1926 Major General
    01.08.1931 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    15.08.1922-06.08.1923 Velitel : 51. pěší pluk
    11.03.1931-01.08.1931 Velitel : Pevnost Yura
    01.08.1931-11.04.1932 Velitel : Pevnost Yura


    25.06.1901-DD.MM.RRRR 6. peší pluk
    07.02.1906-22.10.1907 pidelený k Vojenskej akadémii
    22.10.1907-DD.MM.RRRR 6. peší pluk
    09.12.1910-09.12.1911 Inštruktor, Vojenská akadémia
    09.12.1911-22.08.1913 štábny dôstojník 13. divízia
    22.08.1913-19.06.1914 pridelený k 58. pešiemu pluku
    19.06.1914-28.07.1915 velitel ? praporu 39. peší pluk
    28.07.1915-22.02.1916 Personálna kancelária Ministertsva vojny
    22.02.1916-06.08.1917 Adjutant Ministertsva vojny
    06.08.1917-01.04.1921 štábny dôstojník obrany Qingdao
    01.04.1921-15.08.1922 pidelený k vojenskému azenálu?
    15.08.1922-06.08.1923 velitel 51. pešieho pluku
    06.08.1923-02.03.1926 náčelník štábu 5. divízia
    02.03.1926-26.07.1927 velitel 38. pešej brigády
    26.07.1927-10.08.1928 pridelený k 8. divízii
    10.08.1928-01.08.1929 pridelený k Generálnemu inšpektoriátu vojenského výcviku
    01.08.1929-11.03.1931 1st Imperial Guards Brigade Commander
    11.03.1931-11.04.1932 velitel pevnosti Yura
    26.04.1932-DD.MM.RRRR Reserva
    15.08.1922-06.08.1923 Commander : 51st Infantry Regiment
    11.03.1931-01.08.1931 Commander : Yura Fortress
    01.08.1931-11.04.1932 Commander : Yura Fortress


    25.06.1901-DD.MM.RRRR 6th Infantry Regiment
    07.02.1906-22.10.1907 Attached to Military Academy
    22.10.1907-DD.MM.RRRR 6th Infantry Regiment
    09.12.1910-09.12.1911 Instructor, Military Academy
    09.12.1911-22.08.1913 Staff Officer 13th Division
    22.08.1913-19.06.1914 Attached to 58th Infantry Regiment
    19.06.1914-28.07.1915 Battalion Commander 39th Infantry Regiment
    28.07.1915-22.02.1916 Personnel Bureau Army Ministry
    22.02.1916-06.08.1917 Adjutant Army Ministry
    06.08.1917-01.04.1921 Staff Officer Qingdao Defense
    01.04.1921-15.08.1922 Attached to Army Arsenal
    15.08.1922-06.08.1923 51st Infantry Regiment Commander
    06.08.1923-02.03.1926 Chief of Staff 5th Division
    02.03.1926-26.07.1927 38th Infantry Brigade Commander
    26.07.1927-10.08.1928 Attached to 8th Division
    10.08.1928-01.08.1929 Attached to the Inspectorate General of Military Training
    01.08.1929-11.03.1931 1st Imperial Guards Brigade Commander
    11.03.1931-11.04.1932 Yura Fortress Commander
    26.04.1932-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 5. třídy
    Order of Golden Kite 5th Class
    功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
    -


    01.11.1920
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    12.06.1930
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    blog.sina.com.cn
    http://sakurataro.org/db/深見新之助
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/183989#537260Verze : 1
    MOD