Vojenský prokurátor Bratislava [1946-1950]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Vojenský prokurátor Bratislava [1946-1950]

Military Prosecutor Bratislava

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Vojenský prokurátor Bratislava Military Prosecutor Bratislava
    Originální název:
    Original Name:
    Vojenský prokurátor Bratislava
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.01.1946
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.08.1950
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízený úřad:
    Higher Authority:
    01.01.1946-01.01.1948 Generální vojenský prokurátor
    01.01.1948-01.08.1950 Vrchní vojenský prokurátor Bratislava
    01.01.1946-01.01.1948 General Military Prosecutor
    01.01.1948-01.08.1950 High Military Prosecutor Bratislava
    Dislokace:
    Deployed:
    01.01.1946-01.08.1950 Bratislava, ? /
    Přednosta / náčelník:
    Chief:
    01.01.1946-01.08.1950, (0)
    Podřízené úřady či jednotky:
    Subordinated Agencies or Units:






    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    ŠTAIGL, Jan – MINAŘÍK, Pavel: Dislokácia a krycie čísla jednotiek, útvarov a zariadení čs. armády a vojsk ministerstva vnútra na Slovensku 1945 – 1992. Bratislava : Vojenský historický ústav, 2014, 495 s., zozn. ISBN 978-80-89523-30-6
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184008#537323Verze : 3
    MOD