Vrchní vojenský prokurátor Bratislava [1948-1950]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Vrchní vojenský prokurátor Bratislava [1948-1950]

High Military Prosecutor Bratislava

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Vrchní vojenský prokurátor Bratislava High Military Prosecutor Bratislava
    Originální název:
    Original Name:
    Vrchní vojenský prokurátor Bratislava
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.01.1948
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.08.1950
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízený úřad:
    Higher Authority:
    01.01.1948-01.08.1950 Generální vojenský prokurátor
    01.01.1948-01.08.1950 General Military Prosecutor
    Dislokace:
    Deployed:
    01.01.1948-01.08.1950 Bratislava, ? /
    Přednosta / náčelník:
    Chief:
    01.01.1948-01.08.1950, (0)
    Podřízené úřady či jednotky:
    Subordinated Agencies or Units:
    01.01.1948-01.07.1949 Vojenský prokurátor Banská Bystrica
    01.01.1948-01.08.1950 Vojenský prokurátor Bratislava
    01.01.1948-01.08.1950 Vojenský prokurátor Košice
    01.01.1948-01.11.1948 Vojenský prokurátor Poprad



    01.01.1948-01.11.1948 County Military Prosecutor Poprad
    01.01.1948-01.07.1949 Military Prosecutor Banská Bystrica
    01.01.1948-01.08.1950 Military Prosecutor Bratislava
    01.01.1948-01.08.1950 Military Prosecutor Košice



    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    ŠTAIGL, Jan – MINAŘÍK, Pavel: Dislokácia a krycie čísla jednotiek, útvarov a zariadení čs. armády a vojsk ministerstva vnútra na Slovensku 1945 – 1992. Bratislava : Vojenský historický ústav, 2014, 495 s., zozn. ISBN 978-80-89523-30-6
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184009#537324Verze : 1
    MOD