Kawamura, Naotake

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Kawamura, Naotake

Naotake Kawamura /川村尚武

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kawamura Kawamura
    Jméno:
    Given Name:
    Naotake Naotake
    Jméno v originále:
    Original Name:
    川村尚武 / かわむら・なおたけ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    30.04.1878 ?, prefektura Mie /
    30.04.1878 ?, Mie Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    29.09.1870 ?
    29.09.1870 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Yura
    velitel: 28. pěší brigáda
    velitel: 6. pěší pluk
    Commander: Yura Fortress
    Commander: 28th Infantry Brigade
    Commander: 6th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/川村尚武
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184019#537357Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kawamura Kawamura
    Jméno:
    Given Name:
    Naotake Naotake
    Jméno v originále:
    Original Name:
    川村尚武 / かわむら・なおたけ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-29.11.1897 Vojenská akadémia
    03.08.1903-09.02.1904 Armádne vojnové kolégium
    20.03.1906-30.11.1908 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-29.11.1897 Military Academy
    03.08.1903-09.02.1904 Army War College
    20.03.1906-30.11.1908 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.06.1898 podporučík
    21.11.1900 poručík
    30.06.1904 kapitán
    07.02.1910 major
    06.11.1915 podplukovník
    24.07.1918 plukovník
    06.08.1923 generálmajor
    16.12.1927 generálporučík
    27.06.1898 Second Lieutenant
    21.11.1900 Lieutenant
    30.06.1904 Captain
    07.02.1910 Major
    06.11.1915 Lieutenant Colonel
    24.07.1918 Colonel
    06.08.1923 Major General
    16.12.1927 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    20.07.1921-06.08.1923 Náčelník štábu : 17. divize
    26.07.1927-16.12.1927 Velitel : Pevnost Yura
    16.12.1927-10.08.1928 Velitel : Pevnost Yura


    27.06.1898-21.11.1900 5. peší pluk
    21.11.1900-13.05.1903 pridelený k študentskému zboru Vojenskej akaémie
    13.05.1903-DD.MM.RRRR 17. peší pluk
    14.06.1906-DD.MM.RRRR 17. peší pluk
    21.12.1908-07.04.1909 pridelený k Generálnemu štábu
    07.04.1909-30.11.1909 štábny dôstojník 8. divízie
    30.11.1909-31.03.1911 pridelený k Generálnemu štábu
    21.01.1910-01.12.1917 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    01.12.1917-24.07.1918 68. peší pluk
    24.07.1918-19.08.1918 velitel 6. pešieho pluku
    19.08.1918-20.02.1919 pridelený k veleniu 3. divízie
    20.02.1919-20.07.1921 velitel 69. pešieho pluku
    20.07.1921-06.08.1923 náćelník štábu 17. divízie
    06.08.1923-20.08.1924 velitel 28. pešej brigády
    20.08.1924-26.07.1927 velitel Vojenskej školy pechoty
    26.07.1927-10.08.1928 velitel pevnosti Yura
    29.08.1928-DD.MM.RRRR Reserva
    20.07.1921-06.08.1923 Chief of Staff : 17th Division
    26.07.1927-16.12.1927 Commander : Yura Fortress
    16.12.1927-10.08.1928 Commander : Yura Fortress


    27.06.1898-21.11.1900 5th Infantry Regiment
    21.11.1900-13.05.1903 Attached to Student Corps Military Academy
    13.05.1903-DD.MM.RRRR 17th Infantry Regiment
    14.06.1906-DD.MM.RRRR 17th Infantry Regiment
    21.12.1908-07.04.1909 Attached to General Staff
    07.04.1909-30.11.1909 Staff Officer 8th Division
    30.11.1909-31.03.1911 Attached to General Staff
    21.01.1910-01.12.1917 Military Science Instructor, Army War College
    01.12.1917-24.07.1918 68th Infantry Regiment
    24.07.1918-19.08.1918 6th Infantry Regiment Commander
    19.08.1918-20.02.1919 Attached to 3rd Division HQ
    20.02.1919-20.07.1921 69th Infantry Regiment Commander
    20.07.1921-06.08.1923 17th Division Chief of Staff
    06.08.1923-20.08.1924 28th Infantry Brigade Commander
    20.08.1924-26.07.1927 Commander, Army Infantry School
    26.07.1927-10.08.1928 Yura Fortress Commander
    29.08.1928-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 4. třídy
    Order of Golden Kite 4th Class
    功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
    -


    30.07.1928
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/川村尚武
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184019#537360Verze : 2
    MOD