Kawaminami, Kódži

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Kawaminami, Kódži

Koji Kawaminami / 汾陽光二

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kawaminami Kawaminami
    Jméno:
    Given Name:
    Kódži Kōji
    Jméno v originále:
    Original Name:
    汾陽光二 / かわみなみ・こうじ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    27.05.1876 ?, prefektura Kagošima /
    27.05.1876 ?, Kagoshima Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    31.10.1938 ?, prefektura Mie /
    31.10.1938 ?, Mie Prefecture /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Yura
    velitel: 27. pěší brigáda
    velitel: 36. pěší pluk
    Commander: Yura Fortress
    Commander: 27th Infantry Brigade
    Commander: 36th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/汾陽光二
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184022#537363Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kawaminami Kawaminami
    Jméno:
    Given Name:
    Kódži Kōji
    Jméno v originále:
    Original Name:
    汾陽光二 / かわみなみ・こうじ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-26.11.1896 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-26.11.1896 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    28.06.1897 podporučík
    17.11.1899 poručík
    25.01.1904 kapitán
    08.05.1909 major
    21.01.1916 podplukovník
    25.07.1919 plukovník
    06.08.1923 generálmajor
    10.08.1928 generálporučík
    28.06.1897 Second Lieutenant
    17.11.1899 Lieutenant
    25.01.1904 Captain
    08.05.1909 Major
    21.01.1916 Lieutenant Colonel
    25.07.1919 Colonel
    06.08.1923 Major General
    10.08.1928 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.08.1928-01.08.1929 Velitel : Pevnost Yura


    28.06.1897-30.11.1900 13. peší pluk
    30.11.1900-25.01.1904 Adjutant 11. pešia brigáda
    25.01.1904-31.05.1905 13. peší pluk
    31.05.1905-08.05.1909 študentský zbor a inštruktor, Vojenská akadémia
    08.05.1909-01.10.1910 pridelený k 39. pešimu pluku
    01.10.1910-28.09.1912 velitel ? praporu 39. peší pluk
    28.09.1912-21.01.1916 Nagoya vojenská rurálna škola dorastu
    21.01.1916-06.08.1917 pridelený k 33. peśiemu pluku
    06.08.1917-10.08.1920 velitel plukovného okresu Kuwana
    10.08.1920-06.08.1923 velitel 36. pešieho pluku
    06.08.1923-15.12.1924 pridelený k veleniu 11. divízie
    15.12.1924-10.08.1928 velitel 27. pešej brigády
    10.08.1928-01.08.1929 velitel pevnosti Yura
    31.08.1929-DD.MM.RRRR Reserva
    10.08.1928-01.08.1929 Commander : Yura Fortress


    28.06.1897-30.11.1900 13th Infantry Regiment
    30.11.1900-25.01.1904 Adjutant 11th Infantry Brigade
    25.01.1904-31.05.1905 13th Infantry Regiment
    31.05.1905-08.05.1909 Student Corps and Instructor, Military Academy
    08.05.1909-01.10.1910 Attached to 39th Infantry Regiment
    01.10.1910-28.09.1912 Battalion Commander 39th Infantry Regiment
    28.09.1912-21.01.1916 Nagoya Army Rural Juvenil School Director
    21.01.1916-06.08.1917 Attached to 33rd Infantry Regiment
    06.08.1917-10.08.1920 Kuwana Regimental District Commander
    10.08.1920-06.08.1923 36th Infantry Regiment Commander
    06.08.1923-15.12.1924 Attached to 11th Division HQ
    15.12.1924-10.08.1928 27th Infantry Brigade Commander
    10.08.1928-01.08.1929 Yura Fortress Commander
    31.08.1929-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 5. třídy
    Order of Golden Kite 5th Class
    功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
    -


    01.11.1920
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    19.08.1927
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/汾陽光二
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184022#537378Verze : 1
    MOD