Ómura, Aričika

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Ómura, Aričika

Arichika Omura / 大村有隣

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ómura Ōmura
    Jméno:
    Given Name:
    Aričika Arichika
    Jméno v originále:
    Original Name:
    大村有隣 / おおむら・ありちか
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    06.08.1878 ?, prefektura Aiči /
    06.08.1878 ?, Aichi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Yura
    velitel: 40. pěší brigáda
    velitel: 78. pěší pluk
    Commander: Yura Fortress
    Commander: 40th Infantry Brigade
    Commander: 78th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/大村有隣
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184026#537380Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ómura Ōmura
    Jméno:
    Given Name:
    Aričika Arichika
    Jméno v originále:
    Original Name:
    大村有隣 / おおむら・ありちか
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-21.11.1899 Vojenská akadémia
    22.11.1906-03.12.1909 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-21.11.1899 Military Academy
    22.11.1906-03.12.1909 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.06.1900 podporučík
    15.11.1902 poručík
    05.12.1904 kapitán
    16.04.1912 major
    15.11.1916 podplukovník
    10.08.1920 plukovník
    04.02.1924 generálmajor
    01.08.1929 generálporučík
    22.06.1900 Second Lieutenant
    15.11.1902 Lieutenant
    05.12.1904 Captain
    16.04.1912 Major
    15.11.1916 Lieutenant Colonel
    10.08.1920 Colonel
    04.02.1924 Major General
    01.08.1929 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    06.08.1923-04.02.1924 Velitel : 78. pěší pluk
    04.02.1924-02.03.1926 Velitel : 40. pěší brigáda
    01.08.1929-11.03.1931 Velitel : Pevnost Yura


    22.06.1900-24.09.1900 37. peší pluk
    24.09.1900-18.08.1902 4. Taiwanský obranný pluk
    18.08.1902-27.11.1905 37. peší pluk
    27.11.1905-DD.MM.RRRR Adjutant gevernéra Tokyo Eiju
    27.11.1906-10.12.1909 37. peší pluk
    10.12.1909-14.05.1912 Inštruktor, škola pechoty Toyama
    14.05.1912-24.08.1914 Resident v Nemecku (vojenský výskum)
    24.08.1914-01.04.1916 pridelený k Vojenskej škole pechoty
    01.04.1916-15.11.1916 velitel ? praporu 44. peší pluk
    15.11.1916-01.12.1916 pridelený k 44. pešiemu pluku
    01.12.1916-10.08.1920 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    10.08.1920-01.04.1922 pridelený k Generálnemu inšpektoriátu vojenského výcviku
    01.04.1922-06.08.1923 náčelník Kancelárie vśeobecných záležitostí Generálneho inšpektoriátu vojenského výcviku
    06.08.1923-04.02.1924 velitel 78. pešieho pluku
    04.02.1924-02.03.1926 velitel 40. pešej brigády
    02.03.1926-05.03.1927 pridelený k Vojenskej škole pechoty
    05.03.1927-01.08.1929 vojenský atašé na Nemeckej ambasáde
    01.08.1929-11.03.1931 velitel pevnosti Yura
    27.03.1931-DD.MM.RRRR Reserva
    06.08.1923-04.02.1924 Commander : 78th Infantry Regiment
    04.02.1924-02.03.1926 Commander : 40th Infantry Brigade
    01.08.1929-11.03.1931 Commander : Yura Fortress


    22.06.1900-24.09.1900 37th Infantry Regiment
    24.09.1900-18.08.1902 4th Taiwan Defense Battalion
    18.08.1902-27.11.1905 37th Infantry Regiment
    27.11.1905-DD.MM.RRRR Adjutant Tokyo Eiju Governor
    27.11.1906-10.12.1909 37th Infantry Regiment
    10.12.1909-14.05.1912 Toyama Infnantry School Instructor
    14.05.1912-24.08.1914 Resident at Germany (Military Research)
    24.08.1914-01.04.1916 Attached to Army Infantry School
    01.04.1916-15.11.1916 Battalion Commander 44th Infantry Regiment
    15.11.1916-01.12.1916 Attached to 44th Infantry Regiment
    01.12.1916-10.08.1920 Military Science Instructor, Army War College
    10.08.1920-01.04.1922 Attached to Inspectorate General of Military Training
    01.04.1922-06.08.1923 Chief of General Affairs Bureau Inspectorate General of Military Training
    06.08.1923-04.02.1924 78th Infantry Regiment Commander
    04.02.1924-02.03.1926 40th Infantry Brigade Commander
    02.03.1926-05.03.1927 Attached to Army Infantry School
    05.03.1927-01.08.1929 Military Attache to German Embassy
    01.08.1929-11.03.1931 Yura Fortress Commander
    27.03.1931-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 5. třídy
    Order of Golden Kite 5th Class
    功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
    -


    22.04.1930
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/大村有隣
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184026#537384Verze : 1
    MOD