Tozawa, Džiró

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Tozawa, Džiró

Jiro Tozawa / 戸沢二郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tozawa Tozawa
    Jméno:
    Given Name:
    Džiró Jirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    戸沢二郎 / とざわ・じろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR Tokio /
    DD.MM.RRRR Tokyo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Yura
    velitel: 3. železnicní pluk
    Commander: Yura Fortress
    Commander: 3. Railway Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/戸沢二郎
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184036#537411Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tozawa Tozawa
    Jméno:
    Given Name:
    Džiró Jirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    戸沢二郎 / とざわ・じろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-31.05.1907 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-31.05.1907 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1907 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    05.03.1934 plukovník
    01.03.1938 generálmajor
    26.12.1907 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    05.03.1934 Colonel
    01.03.1938 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    12.09.1938-01.08.1939 Velitel : Pevnost Yura


    08.08.1932-01.08.1935 pridelený k Armádnej ženijnej divízii?
    01.08.1935-01.03.1938 velitel 3. železničného pluku
    01.03.1938-01.08.1939 velitel pevnosti Yura
    03.09.1939-DD.MM.RRRR Reserva
    12.09.1938-01.08.1939 Commander : Yura Fortress


    08.08.1932-01.08.1935 Attached to Army Engineering Division
    01.08.1935-01.03.1938 3rd Railway Regiment Commander
    01.03.1938-01.08.1939 Yura Fortress Commander
    03.09.1939-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/戸沢二郎
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184036#537425Verze : 1
    MOD