Šimamoto, Masaiči

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Šimamoto, Masaiči

Masaichi Shimamoto / 島本正一

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Šimamoto Shimamoto
    Jméno:
    Given Name:
    Masaiči Masaichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    島本正一 / しまもと・まさいち
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.11.1887 ?, prefektura Kóči /
    16.11.1887 ?, Kochi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    07.04.1967 ?
    07.04.1967 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Yura
    náčelník štábu: 2. divize
    velitel: 19. pěší pluk
    Commander: Yura Fortress
    Chief of Staff: 2nd Division
    Commander: 19th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/島本正一
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184038#537428Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Šimamoto Shimamoto
    Jméno:
    Given Name:
    Masaiči Masaichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    島本正一 / しまもと・まさいち
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-27.05.1909 Vojenská akadémia
    29.11.1915-29.11.1918 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-27.05.1909 Military Academy
    29.11.1915-29.11.1918 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1909 podporučík
    03.02.1913 poručík
    14.06.1919 kapitán
    20.08.1924 major
    10.08.1928 podplukovník
    08.08.1932 plukovník
    02.08.1937 generálmajor
    02.10.1939 generálporučík
    25.12.1909 Second Lieutenant
    03.02.1913 Lieutenant
    14.06.1919 Captain
    20.08.1924 Major
    10.08.1928 Lieutenant Colonel
    08.08.1932 Colonel
    02.08.1937 Major General
    02.10.1939 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    28.03.1936-02.08.1937 Náčelník štábu : 2. divize
    01.08.1939-02.10.1939 Velitel : Pevnost Yura
    02.10.1939-09.03.1940 Velitel : Pevnost Yura


    25.12.1909-11.09.1913 49. peší pluk
    11.09.1913-13.01.1914 Adjutant ? praporu 49. peší pluk
    13.01.1914-DD.MM.RRRR Adjutant 1. pešia brigáda
    10.12.1915-DD.MM.RRRR 49. peší pluk
    25.07.1919-01.12.1919 pridelený k Generálnemu štábu
    06.11.1922-06.12.1923 pridelený k Generálnemu štábu
    06.12.1923-01.05.1925 pridelený k veleniu Čínskej Kanto? armády
    01.05.1925-06.08.1926 štábny dôstojník bezpečnosti Tokya
    06.08.1926-10.08.1928 velitel ? praporu 35. peší pluk
    10.08.1928-01.08.1931 pridelený 4. pluku Imperiálnej gardy
    01.08.1931-28.05.1932 velitel 2. samostatného posádkového praporu
    28.05.1932-01.08.1934 velitel Vojenskej polície Harbin (Kempeitai)
    01.08.1934-28.03.1936 velitel 19. pešieho pluku
    28.03.1936-02.08.1937 náčelník štábu 2. divízie
    02.08.1937-10.11.1938 velitel Akadémie vojenskej polície
    10.11.1938-05.01.1939 pridelený k veleniu Stredočínskej oblastnej armády
    05.01.1939-01.08.1939 velitel Vojenskej polície Stredočínskej oblastnej armády
    01.08.1939-09.03.1940 velitel pevnosti Yura
    30.03.1940-DD.MM.RRRR Reserva
    28.03.1936-02.08.1937 Chief of Staff : 2nd Division
    01.08.1939-02.10.1939 Commander : Yura Fortress
    02.10.1939-09.03.1940 Commander : Yura Fortress


    25.12.1909-11.09.1913 49th Infantry Regiment
    11.09.1913-13.01.1914 Battalion Adjutant 49th Infantry Regiment
    13.01.1914-DD.MM.RRRR Adjutant 1st Infantry Brigade
    10.12.1915-DD.MM.RRRR 49th Infantry Regiment
    25.07.1919-01.12.1919 Attached to General Staff
    06.11.1922-06.12.1923 Attached to General Staff
    06.12.1923-01.05.1925 Attached to China Kanto? Army HQ
    01.05.1925-06.08.1926 Staff Officer Tokyo Security
    06.08.1926-10.08.1928 Battalion Commander 35th Infantry Regiment
    10.08.1928-01.08.1931 Attached to 4th Imperial Guards Regiment
    01.08.1931-28.05.1932 2nd Independent Garrision Battalion Commander
    28.05.1932-01.08.1934 Harbin Military Police (Kempeitai) Commander
    01.08.1934-28.03.1936 19th Infantry Regiment Commander
    28.03.1936-02.08.1937 Chief of Staff 2nd Division
    02.08.1937-10.11.1938 Military Police Academy Commander
    10.11.1938-05.01.1939 Attached to Central China Expeditionary Army Headquarters
    05.01.1939-01.08.1939 Provost Marshal, Central China Expeditionary Army
    01.08.1939-09.03.1940 Yura Fortress Commander
    30.03.1940-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    29.04.1934
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    29.04.1934
    Řád Zlatého luňáka 4. třídy
    Order of Golden Kite 4th Class
    功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
    -


    13.08.1938
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/島本正一
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184038#537459Verze : 1
    MOD