Takeda, Seiiči

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Takeda, Seiiči

Seiichi Takeda / 武田精一

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Takeda Takeda
    Jméno:
    Given Name:
    Seiiči Seiichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    武田精一 / たけだ・せいいち
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    07.10.1889 ?, prefektura Kagawa /
    07.10.1889 ?, Kagawa Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    27.10.1966 ?
    27.10.1966 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Yura
    velitel: 3. pluk polního dělostřelectva
    Commander: Yura Fortress
    Commander: 3rd Field Artillery Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/武田精一
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184046#537460Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Takeda Takeda
    Jméno:
    Given Name:
    Seiiči Seiichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    武田精一 / たけだ・せいいち
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-27.05.1911 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-27.05.1911 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1911 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.11.1937 plukovník
    02.08.1943 generálmajor
    26.12.1911 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.11.1937 Colonel
    02.08.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1940-02.08.1943 Velitel : Pevnost Yura
    02.08.1943-08.04.1945 Velitel : Pevnost Yura


    01.11.1937-09.03.1939 velitel 3. pluku polného delostrelectva
    09.03.1939-01.08.1940 velitel výcvikového pluku, Armádnej školy polného delostrelectva
    01.08.1940-01.03.1943 pridelený k Armádnej škole polného delostrelectva
    01.03.1943-08.04.1945 velitel pevnosti Yura
    08.04.1945-DD.09.1945 náčelník sekcie polného výstrojného materiálu, 3. oblastnej armády
    01.08.1940-02.08.1943 Commander : Yura Fortress
    02.08.1943-08.04.1945 Commander : Yura Fortress


    01.11.1937-09.03.1939 3rd Field Artillery Regiment Commander
    09.03.1939-01.08.1940 Training Regiment Commander, Army Field Artillery School
    01.08.1940-01.03.1943 Attached to Army Field Artillery School
    01.03.1943-08.04.1945 Yura Fortress Commander
    08.04.1945-DD.09.1945 Chief of Ordnance Section, 3rd Area Army
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/武田精一
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184046#537464Verze : 1
    MOD