Kimihira, Čúkiči

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
Vánoční srazy 9.12.2017 Praha a Karviná | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Kimihira, Čúkiči

Chukichi Kimihira / 公平忠吉

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kimihira Kimihira
    Jméno:
    Given Name:
    Čúkiči Chūkichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    公平忠吉 / きみひら・ちゅうきち
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Jamagata /
    DD.MM.RRRR ?, Yamagata Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 3. pluk těžkého dělostřelectva
    velitel: Pevnost Nagasaki
    Commander: 3rd Heavy Artillery Regiment
    Commander: Nagasaki Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/公平忠吉
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184058#537488Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kimihira Kimihira
    Jméno:
    Given Name:
    Čúkiči Chūkichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    公平忠吉 / きみひら・ちゅうきち
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.06.1886 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.03.1905 plukovník
    15.07.1912 generálmajor
    25.06.1886 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.03.1905 Colonel
    15.07.1912 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    02.04.1903-09.03.1906 Velitel : Pluk pevnostního dělostřelectva pevnosti Yura
    09.03.1910-15.07.1912 Velitel : 3. pluk těžkého dělostřelectva


    02.04.1903-09.03.1906 velitel Pluku pevnostného delostrelectva pevnosti Yura ?
    10.02.1904-01.03.1905 velitel 2. pešieho? delostreleckého pluku
    01.03.1905-21.12.1908 Examiner, Army Technical Review Section
    21.12.1908-09.03.1910 velitel pevnosti Nagasaki
    09.03.1910-15.07.1912 velitel 3. pluku ťažkého delostrelectva
    15.07.1912-DD.MM.RRRR náhradný dôstojník?
    02.04.1903-09.03.1906 Commander : Yura Fortress Artillery Regiment
    09.03.1910-15.07.1912 Commander : 3rd Heavy Artillery Regiment


    02.04.1903-09.03.1906 Yura Fortress Artillery Regiment Commander ?
    10.02.1904-01.03.1905 2nd Foot? Artillery Regiment Commander
    01.03.1905-21.12.1908 Examiner, Army Technical Review Section
    21.12.1908-09.03.1910 Nagasaki Fortress Commander
    09.03.1910-15.07.1912 3rd Heavy Artillery Regiment Commander
    15.07.1912-DD.MM.RRRR Replacement Officer?
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/公平忠吉
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184058#537518Verze : 1
    MOD