Išikawa, Renpei

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Išikawa, Renpei

Renpei Ishikawa / 石川漣平

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Išikawa Ishikawa
    Jméno:
    Given Name:
    Renpei Renpei
    Jméno v originále:
    Original Name:
    石川漣平 / いしかわ・れんぺい
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    21.02.1879 Kazuno /
    21.02.1879 Kazuno /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.03.1946 ?
    06.03.1946 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 4. brigáda těžkého polního dělostřelectva
    náčelník štábu: 13. divize
    Commander: 4th Heavy Field Artillery Brigade
    Chief of Staff: 13th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/石川漣平
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184070#537520Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Išikawa Ishikawa
    Jméno:
    Given Name:
    Renpei Renpei
    Jméno v originále:
    Original Name:
    石川漣平 / いしかわ・れんぺい
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.11.1898 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-22.12.1902 Armádne delostrelecká technická škola
    22.11.1906-03.12.1909 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-25.11.1898 Military Academy
    DD.MM.RRRR-22.12.1902 Army Artillery Engineering School
    22.11.1906-03.12.1909 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.06.1899 podporučík
    03.11.1901 poručík
    15.12.1904 kapitán
    09.02.1911 major
    15.11.1916 podplukovník
    10.08.1920 plukovník
    04.02.1924 generálmajor
    01.08.1929 generálporučík
    27.06.1899 Second Lieutenant
    03.11.1901 Lieutenant
    15.12.1904 Captain
    09.02.1911 Major
    15.11.1916 Lieutenant Colonel
    10.08.1920 Colonel
    04.02.1924 Major General
    01.08.1929 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    25.07.1919-10.08.1920 Velitel : 3. pluk těžkého dělostřelectva
    10.08.1920-01.04.1921 Velitel : 3. pluk těžkého dělostřelectva


    27.06.1899-DD.MM.RRRR 1. rota, delostrelecký prapor pevnosti Geiyo
    26.12.1903-24.04.1906 Adjutant delostrelecký prapor pevnosti Geiyo
    24.04.1906-21.12.1908 pridelený k Pluku delostrelectva pevnosti zálivu Hiroshima
    10.12.1909-16.03.1912 štábny dôstojník Pluku delostrelectva pevnosti zálivu Hiroshima
    16.03.1912-21.04.1915 Inštruktor, Armádna delostrelecká technická škola
    21.04.1915-15.11.1916 štábny dôstojník 7. divízia
    15.11.1916-25.07.1919 Inštruktor, Armádna škola strelby ťažkého delostrelectva
    15.11.1916-24.07.1918 velitel výcvikového praporu Armádna škola strelby ťažkého delostrelectva
    26.12.1916-25.07.1919 sekcia armádneho technického dozoru
    25.07.1919-01.04.1921 velitel 3. pluk ťažkého delostrelectva
    01.04.1921-06.08.1923 štábny dôstojník Delostreleckého auditu
    06.08.1923-04.02.1924 náčelník štábu 13. divízie
    04.02.1924-02.03.1926 Riaditel školy ťažkého delostrelectva
    02.03.1926-08.03.1928 pridelený k auditu delostrelectva
    08.03.1928-01.08.1929 velitel 4. bigády ťažkého delostrelectva
    01.08.1929-01.08.1930 Riaditel školy ťažkého delostrelectva
    01.08.1930-01.08.1931 Riaditel Armádnej delostreleckej technickej školy
    29.08.1931-DD.MM.RRRR Reserva
    25.07.1919-10.08.1920 Commander : 3rd Heavy Artillery Regiment
    10.08.1920-01.04.1921 Commander : 3rd Heavy Artillery Regiment


    27.06.1899-DD.MM.RRRR 1st Company, Geiyo Fortress Artillery Battalion
    26.12.1903-24.04.1906 Adjutant Geiyo Fortress Artillery Battalion
    24.04.1906-21.12.1908 Attached to Hiroshima Bay Fortress Artillery Regiment
    10.12.1909-16.03.1912 Staff Officer Hiroshima Bay Fortress
    16.03.1912-21.04.1915 Instructor, Army Artillery Engineering School
    21.04.1915-15.11.1916 Staff Officer 7th Division
    15.11.1916-25.07.1919 Instrutor, Army Heavy Artillery Fire School
    15.11.1916-24.07.1918 Commander, Instrution Battalion Army Heavy Artillery Fire School
    26.12.1916-25.07.1919 Army Technical Review Section
    25.07.1919-01.04.1921 3rd Heavy Artillery Regiment Commander
    01.04.1921-06.08.1923 Staff Officer Artillery Audit
    06.08.1923-04.02.1924 Chief of Staff 13th Division
    04.02.1924-02.03.1926 Director Army Heavy Artillery School
    02.03.1926-08.03.1928 Attached to Artillery Audit
    08.03.1928-01.08.1929 4th Heavy Field Artillery Brigade Commander
    01.08.1929-01.08.1930 Director Army Heavy Artillery School
    01.08.1930-01.08.1931 Army Artillery Engineering School Director
    29.08.1931-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 5. třídy
    Order of Golden Kite 5th Class
    功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
    -


    25.10.1929
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    rozpracované -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/石川漣平
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184070#537540Verze : 2
    MOD