Tada, Reikiči

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Tada, Reikiči

Reikichi Tada / 多田礼吉

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tada Tada
    Jméno:
    Given Name:
    Reikiči Reikichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    多田礼吉 / ただ・れいきち
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    03.09.1883 ?, prefektura Šizuoka /
    03.09.1883 ?, Shizuoka Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.05.1956 ?
    13.05.1956 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/多田礼吉
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184095#537560Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tada Tada
    Jméno:
    Given Name:
    Reikichi Reikichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    多田礼吉 / ただ・れいきち
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-10.07.1913 študium vied? Tokyjská imperálna univerzita
    DD.MM.RRRR-10.07.1913 ? Sciences Tokyo Imperial University
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-30.11.1903 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-26.11.1909 Armádna delostrelecká technická škola
    DD.MM.RRRR-30.11.1903 Military Academy
    DD.MM.RRRR-26.11.1909 Army Artillery Engineering School
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    12.02.1904 podporučík
    30.06.1905 poručík
    31.08.1913 kapitán
    15.04.1919 major
    06.08.1923 podplukovník
    28.07.1926 plukovník
    11.04.1932 generálmajor
    07.03.1936 generálporučík
    12.02.1904 Second Lieutenant
    30.06.1905 Lieutenant
    31.08.1913 Captain
    15.04.1919 Major
    06.08.1923 Lieutenant Colonel
    28.07.1926 Colonel
    11.04.1932 Major General
    07.03.1936 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:


    12.02.1904-30.06.1905 pridelený k Pluku pevnostného delostrelectva pevnosti Yura
    30.06.1905-18.12.1907 Inštruktor, Armádna škola strelby pevnostného delostrelectva
    18.12.1907-23.12.1909 pridelený k 3. pluku ťažkého delostrelectva
    23.12.1909-DD.09.1910 Adjutant ? praporu 3. pluku ťažkého delostrelectva
    DD.09.1910-DD.MM.RRRR pridelený k Armádnej delostreleckej technickej škole
    31.08.1913-29.07.1918 sekcia Armádneho technického dohľadu
    29.07.1918-15.04.1919 skúšajúci Armádny technický dohľad
    15.04.1919-01.12.1920 štábny dôstojník, Armádne technické velenie
    01.12.1919-01.12.1920 pridelený k Armádnemu inštitútu vied
    05.10.1920-01.12.1920 pridelený k Tokyjskému delostreleckému arzenálu (cesta po Europe)
    01.12.1920-15.05.1923 pridelený k Tokyjskému delostreleckému arzenálu
    18.12.1922-DD.MM.RRRR štábny dôstojník, Armádne technické velenie
    11.12.1923-07.09.1926 štábny dôstojník, sekcie výskumu amádna škola ťažkého delostrelectva
    08.02.1924-07.09.1926 štábny dôstojník, sekcie výskumu Armádna škola polného delostrelectva
    07.09.1926-11.04.1932 pridelený k Armádnej technickej škole
    14.09.1928-11.04.1932 štábny dôstojník, sekcie výskumu Armádna spojovacia škola
    11.04.1932-01.08.1934 náčelník 1. sekcie Armádneho technického inštitútu
    01.08.1934-01.08.1936 náčelník kancelárie polneho výstrojného materiálu, Ministertsva vojny
    01.08.1936-09.03.1939 nácelník Armádneho technického výskumného inštitútu
    09.03.1939-02.12.1940 náčelník armádneho technockého velenia
    20.01.1941-DD.MM.RRRR Reserva


    12.02.1904-30.06.1905 Attached to Yura Fortress Artillery Regiment
    30.06.1905-18.12.1907 Instrutor, Army Fortress Artillery Fire School
    18.12.1907-23.12.1909 Attached to 3rd Heavy Artillery Regiment
    23.12.1909-DD.09.1910 Battalion Adjutant 3rd Heavy Artillery Regiment
    DD.09.1910-DD.MM.RRRR Attached to Army Artillery Engineering School
    31.08.1913-29.07.1918 Army Technical Review Section
    29.07.1918-15.04.1919 Examiner, Army Technical Review Section
    15.04.1919-01.12.1920 Staff Officer, Army Technical Headquarters
    01.12.1919-01.12.1920 Attached to Army Institute of Science
    05.10.1920-01.12.1920 Attached to Tokyo Artillery Arsenal (European Tour)
    01.12.1920-15.05.1923 Attached to Tokyo Artillery Arsenal
    18.12.1922-DD.MM.RRRR Staff Officer, Army Technical Headquarters
    11.12.1923-07.09.1926 Staff Officer, Research Section, Army Heavy Artillery School
    08.02.1924-07.09.1926 Staff Officer, Research Section, Army Field Artillery School
    07.09.1926-11.04.1932 Attached to the Army Technical School
    14.09.1928-11.04.1932 Staff Officer, Research Section, Army Signal School
    11.04.1932-01.08.1934 Chief of 1st Section, Army Technical Research Institute
    01.08.1934-01.08.1936 Head of Ordnance Bureau, Army Ministry
    01.08.1936-09.03.1939 Head of Army Technical Research Institute
    09.03.1939-02.12.1940 Head of Army Technical Headquarters
    20.01.1941-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    29.04.1934
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -


    29.04.1940
    Velkostuha řádu Vycházejícího slunce
    1st Class, Grand Cordon of the Order of the Rising Sun
    勲一等旭日大綬章 / くんいっとう きょくじつだいじゅしょう
    -


    30.06.1945
    Řád Posvátného pokladu 1. třídy
    Order of Sacred Treasure 1st Class
    瑞宝大綬章 / ずいほうだいじゅしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/多田礼吉
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184095#537567Verze : 1
    MOD