Sató, Kódžiró

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Sató, Kódžiró

Kojiro Sato / 佐藤鋼次郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Sató Satō
    Jméno:
    Given Name:
    Kódžiró Kōjirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    佐藤鋼次郎 / さとう・こうじろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    05.04.1862 ?, prefektura Aiči /
    05.04.1862 ?, Aichi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    18.09.1923 ?
    18.09.1923 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pluk těžkého dělostřelectva Šimonoseki
    velitel: 5. pluk těžkého dělostřelectva
    Commander: Heavy Artillery Regiment Shimonoseki
    Commander: 5th Heavy Artillery Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/佐藤鋼次郎
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184099#537569Verze : 2
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Sató Satō
    Jméno:
    Given Name:
    Kódžiró Kōjirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    佐藤鋼次郎 / さとう・こうじろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.06.1886 Vojenská akadémia
    22.07.1893-13.04.1895 štúdium vojenských vied
    DD.MM.RRRR-25.06.1886 Military Academy
    22.07.1893-13.04.1895 Military Sciences
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.06.1886 podporučík
    02.11.1889 poručík
    01.11.1892 kapitán
    11.10.1897 major
    10.12.1901 podplukovník
    02.11.1904 plukovník
    14.02.1912 generálmajor
    18.08.1916 generálporučík
    25.06.1886 Second Lieutenant
    02.11.1889 Lieutenant
    01.11.1892 Captain
    11.10.1897 Major
    10.12.1901 Lieutenant Colonel
    02.11.1904 Colonel
    14.02.1912 Major General
    18.08.1916 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    20.12.1905-28.12.1905 Velitel : Pluk těžkého dělostřelectva Shimonoseki
    20.12.1905-28.12.1905 Velitel : 5. pluk těžkého dělostřelectva
    25.05.1906-09.10.1907 Velitel : Pluk těžkého dělostřelectva Shimonoseki
    09.10.1907-14.02.1912 Velitel : 5. pluk těžkého dělostřelectva


    30.11.1887-04.04.1889 velitel čaty 3. pluk delostrelectva
    04.04.1889-20.05.1890 výcvikový dôstojník? Armádneho pevnostného delostrelectva
    20.05.1890-01.10.1890 Adjutant Inšpektoriát delostrelectva
    01.10.1890-22.03.1893 Adjutant Inšpektoriát pevnostného delostrelectva
    22.03.1893-DD.MM.RRRR Kancelária vojenskej služby, Ministertva vojny
    13.04.1895-30.06.1898 pridelený k veleniu delostrelectva Guvernéra okupovaných území?
    30.06.1898-15.12.1898 Inštruktor, Armádna škola strelby pevnostného delostrelectva
    15.12.1898-03.11.1901 Inšpektoriát pevnostného delostrelectva
    03.11.1901-02.05.1904 pridelený k Generálnemu štábu
    05.08.1902-02.05.1904 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    02.05.1904-02.11.1904 štábny dôstojník 3. delostrelectva GunOsamu-jo?
    02.11.1904-09.01.1905 velitel 5. pluku ťažkého delostrelectva
    09.01.1905-DD.05.1905 náčelník štábu pevnosti Lushun
    20.12.1905-28.12.1905 velitel Pluku ťažkého delostrelectva Shimonoseki
    28.12.1905-DD.MM.RRRR pridelený k Generálnemu štábu
    21.02.1906-25.05.1906 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    25.05.1906-09.10.1907 velitel Pluku ťažkého delostrelectva Shimonoseki
    09.10.1907-14.02.1912 velitel 5. pluku ťažkého delostrelectva
    14.02.1912-26.04.1912 skúšajúci? Sekcia armádneho technického dohladu
    26.04.1912-08.08.1914 velitel Čínskej posádky
    08.08.1914-06.08.1917 Inšpektor ťažkého delostrelectva
    01.12.1917-DD.MM.RRRR Reserva
    20.12.1905-28.12.1905 Commander : Heavy Artillery Regiment Shimonoseki
    20.12.1905-28.12.1905 Commander : 5th Heavy Artillery Regiment
    25.05.1906-09.10.1907 Commander : Heavy Artillery Regiment Shimonoseki
    09.10.1907-14.02.1912 Commander : 5th Heavy Artillery Regiment


    30.11.1887-04.04.1889 Platoon Leader, 3rd Artillery Regiment
    04.04.1889-20.05.1890 Training Staff Officer? Army Fortress Artillery
    20.05.1890-01.10.1890 Adjutant Artillery Inspectorate
    01.10.1890-22.03.1893 Adjutant Fortress Artillery Inspectorate
    22.03.1893-DD.MM.RRRR Military Service Bureau, Army Ministry
    13.04.1895-30.06.1898 Attached to Artillery Command Governoor of Occupied Territories?
    30.06.1898-15.12.1898 Instructor, Army Fortress Artillery Fire School
    15.12.1898-03.11.1901 Fortress Artillery Inspectorate
    03.11.1901-02.05.1904 Attached to General Staff
    05.08.1902-02.05.1904 Military Science Instructor, Army War College
    02.05.1904-02.11.1904 Staff Officer 3rd GunOsamu-jo Artillery?
    02.11.1904-09.01.1905 5th Heavy Artillery Regiment Commander
    09.01.1905-DD.05.1905 Chief of Staff Lushun Fortress
    20.12.1905-28.12.1905 Heavy Artillery Regiment Shimonoseki Commander
    28.12.1905-DD.MM.RRRR Attached to General Staff
    21.02.1906-25.05.1906 Military Science Instructor, Army War College
    25.05.1906-09.10.1907 Heavy Artillery Regiment Shimonoseki Commander
    09.10.1907-14.02.1912 5th Heavy Artillery Regiment Commander
    14.02.1912-26.04.1912 Examiner, Army Technical Review Section
    26.04.1912-08.08.1914 China Garisson Commander
    08.08.1914-06.08.1917 Heavy Artillery Inspector
    01.12.1917-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.04.1906
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 4. třídy
    Order of Golden Kite 4th Class
    功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/佐藤鋼次郎
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184099#537570Verze : 2
    MOD