Arita, Hiromu

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Arita, Hiromu

Hiromu Arita / 有田恕

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Arita Arita
    Jméno:
    Given Name:
    Hiromu Hiromu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    有田恕 / ありた・ひろむ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    07.01.1863 ?, prefektura Hirošima /
    07.01.1863 ?, Hiroshima Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    11.12.1932 ?
    11.12.1932 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník štábu: Taiwanská armáda
    velitel: Pevnost zálivu Hiroshima
    velitel: 1. brigáda těžkého dělostřelectva
    Chief of Staff: Taiwan Army
    Commander: Hiroshima Bay Fortress
    Commander: 1st Heavy Artillery Brigade
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/有田恕
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184273#537924Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Arita Arita
    Jméno:
    Given Name:
    Hiromu Hiromu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    有田恕 / ありた・ひろむ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.06.1886 Vojenská akadémia
    23.11.1890-30.11.1893 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-25.06.1886 Military Academy
    23.11.1890-30.11.1893 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.06.1886 podporučík
    20.11.1888 poručík
    06.07.1893 kapitán
    01.10.1898 major
    03.02.1904 podplukovník
    14.12.1906 plukovník
    28.09.1912 generálmajor
    06.08.1917 generálporučík
    25.06.1886 Second Lieutenant
    20.11.1888 Lieutenant
    06.07.1893 Captain
    01.10.1898 Major
    03.02.1904 Lieutenant Colonel
    14.12.1906 Colonel
    28.09.1912 Major General
    06.08.1917 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    28.09.1912-22.08.1913 Velitel : Pevnost zálivu Hisroshima


    30.11.1887-20.04.1889 velitel čaty 5. delostrelecký pluk
    20.04.1889-23.11.1890 pridelený k Výcvikovému delostreleckému praporu
    26.03.1890-23.11.1890 pridelený k Študentskému zboru Vojenskej akadémie
    27.12.1890-18.09.1894 6. pluk polného delostrelectva
    18.09.1894-26.08.1895 Adjutant 6. pluk polného delostrelectva
    26.08.1895-11.05.1896 štábny dôstojník 6. divízie
    11.05.1896-02.10.1896 pridelený k 2. kancelárii Generálneho štábu
    02.06.1896-02.10.1896 pridelený k 2. kancelárii Námorného velitelstva?
    02.10.1896-DD.MM.RRRR Inštruktor Armádne vojnové kolégium
    03.02.1898-28.02.1900 Adjutant gen. Oyama Iwao
    28.02.1900-DD.MM.RRRR Resident v Nemecku (vojenský výskum)
    27.05.1903-15.03.1904 pidelený k Generálnemu štábu
    15.03.1904-15.08.1905 štábny dôstojník pre logistiku 2. armády
    15.08.1905-19.03.1906 náčelník štábu 4. divízie
    19.03.1906-13.04.1907 velitel 3. pluku polného delostrelectva
    13.04.1907-10.10.1910 náčelník štábu 9. divízie
    10.10.1910-28.09.1912 velitel 22. pluku polného delostrelectva
    28.09.1912-22.08.1913 velitel pevnosti zálivu Hiroshima
    22.08.1913-24.05.1915 velitel 1. brigády ťažkého delostrelectva
    24.05.1915-21.01.1916 velitel 2. brigády ťažkého delostrelectva
    21.01.1916-06.08.1917 náčelník štábu Taiwanskej armády
    01.12.1917-DD.MM.RRRR Reserva
    01.04.1930-DD.MM.RRRR výslužba
    28.09.1912-22.08.1913 Commander : Hiroshima Bay Fortress


    30.11.1887-20.04.1889 Platoon Leader 5th Artillery Regiment
    20.04.1889-23.11.1890 Attached to Instruction Artillery Battalion
    26.03.1890-23.11.1890 Attached to Military Academy Student Corps
    27.12.1890-18.09.1894 6th Field Artillery Regiment
    18.09.1894-26.08.1895 Adjutant 6th Field Artillery Regiment
    26.08.1895-11.05.1896 Staff Officer 6th Division
    11.05.1896-02.10.1896 Attached to 2nd Bureau General Staff
    02.06.1896-02.10.1896 Attached to 2nd Bureau Navy Military Command
    02.10.1896-DD.MM.RRRR Instructor, Army War College
    03.02.1898-28.02.1900 Adjutant gen. Oyama Iwao
    28.02.1900-DD.MM.RRRR Resident at Germany (Military Research)
    27.05.1903-15.03.1904 Attached to General Staff
    15.03.1904-15.08.1905 Staff Officer for Logistic 2nd Army
    15.08.1905-19.03.1906 Chief of Staff 4th Division
    19.03.1906-13.04.1907 3rd Field Artillery Regiment Commander
    13.04.1907-10.10.1910 Chief of Staff 9th Division
    10.10.1910-28.09.1912 22nd Field Artillery Regiment Commander
    28.09.1912-22.08.1913 Hiroshima Bay Fortress Commander
    22.08.1913-24.05.1915 1st Heavy Artillery Brigade Commander
    24.05.1915-21.01.1916 2nd Heavy Artillery Brigade Commander
    21.01.1916-06.08.1917 Chief of Staff Taiwan Army
    01.12.1917-DD.MM.RRRR Reserve
    01.04.1930-DD.MM.RRRR Retired
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    19.10.1895
    Řád Zlatého luňáka 5. třídy
    Order of Golden Kite 5th Class
    功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
    -


    01.04.1906
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 3. třídy
    Order of Golden Kite 3rd Class
    功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
    -


    29.07.1916
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/有田恕
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184273#537926Verze : 1
    MOD