Konno, Kjúzó

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Konno, Kjúzó

Kyuzo Konno / 近野鳩三

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Konno Konno
    Jméno:
    Given Name:
    Kjúzó Kyūzō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    近野鳩三 / こんの・きゅうぞう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.02.1865 ?, prefektura Kumamoto /
    29.02.1865 ?, Kumamoto Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    05.01.1923 ?
    05.01.1923 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost zálivu Hiroshima
    náčelník štábu: 17. divize
    Commander: Hiroshima Bay Fortress
    Chief of Staff: 17th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/近野鳩三
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184274#537927Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Konno Konno
    Jméno:
    Given Name:
    Kjúzó Kyūzō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    近野鳩三 / こんの・きゅうぞう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.06.1886 Vojenská akadémia
    27.11.1893-24.07.1894 Armádne vojnové kolégium
    29.02.1896-27.12.1898 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-25.06.1886 Military Academy
    27.11.1893-24.07.1894 Army War College
    29.02.1896-27.12.1898 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.06.1886 podporučík
    10.11.1890 poručík
    27.04.1895 kapitán
    28.06.1901 major
    16.11.1904 podplukovník
    09.03.1908 plukovník
    22.08.1913 generálmajor
    24.07.1918 generálporučík
    25.06.1886 Ssecond Lieutenant
    10.11.1890 Lieutenant
    27.04.1895 Captain
    28.06.1901 Major
    16.11.1904 Lieutenant Colonel
    09.03.1908 Colonel
    22.08.1913 Major General
    24.07.1918 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    04.07.1910-22.08.1913 Náčelník štábu : 17. divize
    22.08.1913-11.05.1914 Velitel : Pevnost zálivu Hisroshima


    30.11.1887-21.06.1888 3. ženijní prapor
    21.06.1888-21.09.1892 velitel čaty 6. ženijní prapor
    21.09.1892-DD.MM.RRRR Inštruktor, Armádny ženijný študentský zbor
    08.12.1893-DD.MM.RRRR 6. ženijní prapor
    25.10.1897-DD.MM.RRRR 11. ženijní prapor
    06.12.1899-02.11.1900 pridelený k Generálnemu štábu
    02.11.1900-11.11.1904 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    11.11.1904-01.02.1907 velitel 1. ženijného praporu
    01.02.1907-04.07.1910 Inštruktor, Armádna delostrelecká škola?
    04.07.1910-22.08.1913 náčelník štábu 17. divízie
    22.08.1913-11.05.1914 velitel pevnosti zálivu Hiroshima
    11.05.1914-25.07.1919 Inšpektor ženistov
    01.11.1919-DD.MM.RRRR Reserva
    04.07.1910-22.08.1913 Chief of Staff : 17th Division
    22.08.1913-11.05.1914 Commander : Hiroshima Bay Fortress


    30.11.1887-21.06.1888 3rd Engineer Battalion
    21.06.1888-21.09.1892 Platoon Leader 6th Engineer Battalion
    21.09.1892-DD.MM.RRRR Instructor, Army Engineers Student Corps
    08.12.1893-DD.MM.RRRR 6th Engineer Battalion
    25.10.1897-DD.MM.RRRR 11th Engineer Battalion
    06.12.1899-02.11.1900 Attached to General Staff
    02.11.1900-11.11.1904 Military Science Instructor, Army War College
    11.11.1904-01.02.1907 1st Engineer Battalion Commander
    01.02.1907-04.07.1910 Instructor, Army Artillery School?
    04.07.1910-22.08.1913 Chief of Staff 17th Division
    22.08.1913-11.05.1914 Hiroshima Bay Fortress Commander
    11.05.1914-25.07.1919 Inspector of Engineers
    01.11.1919-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    19.10.1895
    Řád Zlatého luňáka 5. třídy
    Order of Golden Kite 5th Class
    功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
    -


    01.04.1906
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 3. třídy
    Order of Golden Kite 3rd Class
    功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
    -


    29.01.1917
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/近野鳩三
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184274#537963Verze : 1
    MOD