Kawase, Fusaši

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Kawase, Fusaši

Fusashi Kawase / 川瀬房四

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kawase Kawase
    Jméno:
    Given Name:
    Fusaši Fusashi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    川瀬房四 / かわせ・ふさし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost zálivu Hiroshima
    velitel: 2. brigáda polního dělostřelectva
    Commander: Hiroshima Bay Fortress
    Commander: 2nd Field Artillery Brigade
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://admiral3166.ddo.jp/31page/a/px02.htm#m006
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184341#538018Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kawase Kawase
    Jméno:
    Given Name:
    Fusaši Fusashi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    川瀬房四 / かわせ・ふさし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukvník
    22.08.1913 plukovník
    13.03.1918 generálmajor
    DD.MM.RRRR Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    22.08.1913 Colonel
    13.03.1918 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    25.07.1919-10.08.1920 Velitel : Pevnost zálivu Hisroshima


    06.09.1911-22.08.1913 velitel 2. pluku polného delostrelectva
    22.08.1913-10.08.1914 skúšajúci? sekcia armádneho technického dohladu
    10.08.1914-DD.MM.RRRR náčelník Sekcie všeobecných záležitostí?
    13.03.1918-25.07.1919 velitel 2. bigády polného delostrelectva
    25.07.1919-10.08.1920 velitel pevnosti zálivu Hiroshima
    01.12.1920-DD.MM.RRRR Reserva
    25.07.1919-10.08.1920 Commander : Hiroshima Bay Fortress


    06.09.1911-22.08.1913 2nd Field Artillery Regiment Commander
    22.08.1913-10.08.1914 Army Technical Review Section Examiner
    10.08.1914-DD.MM.RRRR Chief of General Affairs Section?
    13.03.1918-25.07.1919 2nd Field Artillery Brigade Commander
    25.07.1919-10.08.1920 Hiroshima Bay Fortress Commander
    01.12.1920-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://admiral3166.ddo.jp/31page/a/px02.htm#m006
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184341#538022Verze : 1
    MOD