Takeo, Seigo

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Takeo, Seigo

Seigo Takeo / 武雄清吾

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Takeo Takeo
    Jméno:
    Given Name:
    Seigo Seigo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    武雄清吾 / たけお・せいご
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    02.01.1883 ?
    02.01.1883 ?
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    10.03.1937 ?
    10.03.1937 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost zálivu Yongxing Commander: Yongxing Bay Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184380#538100Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Takeo Takeo
    Jméno:
    Given Name:
    Seigo Seigo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    武雄清吾 / たけお・せいご
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR podporučík
    DD.MM.RRRR porućík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    DD.MM.RRRR plukovník
    01.08.1936 generálmajor
    DD.MM.RRRR Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    DD.MM.RRRR Colonel
    01.08.1936 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.08.1928-01.08.1931 Velitel : Pevnost zálivu Yongxing


    10.08.1928-01.08.1931 velitel Pevnosti zálivu Yongxing
    15.03.1935-DD.MM.RRRR riaditel Fabriky na výrobu zbraní Hiroshima
    10.08.1928-01.08.1931 Commander : Yongxing Bay Fortress


    10.08.1928-01.08.1931 Yongxing Bay Fortress Commander
    15.03.1935-DD.MM.RRRR Head of Hiroshima Armaments Factory
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184380#538101Verze : 1
    MOD