Jokohama, Kazujoši

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Jokohama, Kazujoši

Kazuyoshi Yokohama / 横浜和義

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Jokohama Yokohama
    Jméno:
    Given Name:
    Kazujoši Kazuyoshi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    横浜和義 / よこはま・かずよし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    04.06.1884 ?, prefektura Mijagi /
    04.06.1884 ?, Miyagi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    18.02.1957 ?
    18.02.1957 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost zálivu Yongxing Commander: Yongxing Bay Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/横浜和義
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184384#538137Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Jokohama Yokohama
    Jméno:
    Given Name:
    Kazujoši Kazuyoshi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    横浜和義 / よこはま・かずよし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-24.10.1904 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-24.10.1904 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.11.1904 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.08.1930 plukovník
    15.03.1935 generálmajor
    01.11.1904 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.08.1930 Colonel
    15.03.1935 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1933-15.03.1935 Velitel : Pevnost zálivu Yongxing


    01.08.1930-01.08.1933 pridelený k 2. divízii
    01.08.1933-15.03.1935 velitel Pevnosti zálivu Yongxing
    30.03.1935-DD.MM.RRRR Reserva
    01.08.1933-15.03.1935 Commander : Yongxing Bay Fortress


    01.08.1930-01.08.1933 Attached to 2nd Division
    01.08.1933-15.03.1935 Yongxing Bay Fortress Commander
    30.03.1935-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/横浜和義
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184384#538138Verze : 1
    MOD