Sunagawa, Tai

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Sunagawa, Tai

Tai Sunagawa / 砂川泰

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Sunagawa Sunagawa
    Jméno:
    Given Name:
    Tai Tai
    Jméno v originále:
    Original Name:
    砂川泰 / すながわ・たい
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Točigi /
    DD.MM.RRRR ?, Tochigi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost zálivu Yongxing Commander: Yongxing Bay Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/砂川泰
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184385#538139Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Sunagawa Sunagawa
    Jméno:
    Given Name:
    Tai Tai
    Jméno v originále:
    Original Name:
    砂川泰 / すながわ・たい
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1907-27.05.1909 Vojenská akadémia
    10.12.1917-22.11.1920 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.1907-27.05.1909 Military Academy
    10.12.1917-22.11.1920 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1909 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.08.1934 plukovník
    01.03.1938 generálmajor
    25.12.1909 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.08.1934 Colonel
    01.03.1938 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1935-01.03.1938 Velitel : Pevnost zálivu Yongxing


    01.08.1934-01.08.1936 pridelený k Plukovnému okresu Okayama
    01.08.1936-01.03.1938 velitel Pevnosti zálivu Yongxing
    25.03.1938-DD.MM.RRRR Reserva
    17.03.1942-DD.MM.RRRR Governor Kelantan?
    01.08.1935-01.03.1938 Commander : Yongxing Bay Fortress


    01.08.1934-01.08.1936 Attached to Okayama Regimental District HQ
    01.08.1936-01.03.1938 Yongxing Bay Fortress Commander
    25.03.1938-DD.MM.RRRR Reserve
    17.03.1942-DD.MM.RRRR Governor Kelantan?
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/砂川泰
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184385#538140Verze : 1
    MOD