Tanaka, Hisaši

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Tanaka, Hisaši

Hisashi Tanaka / 田中久

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tanaka Tanaka
    Jméno:
    Given Name:
    Hisaši Hisashi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    田中久 / たなか・ひさし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    plukovník Colonel
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    06.03.1892 ?, prefektura Kagawa /
    06.03.1892 ?, Kagawa Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    25.03.1869 ?
    25.03.1869 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost zálivu Yongxing Commander: Yongxing Bay Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/田中久
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184386#538141Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tanaka Tanaka
    Jméno:
    Given Name:
    Hisaši Hisashi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    田中久 / たなか・ひさし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-26.05.1913 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-30.11.1915 Armádna delostrelecká technická škola
    11.12.1918-28.11.1921 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-26.05.1913 Military Academy
    DD.MM.RRRR-30.11.1915 Army Artillery Engineering School
    11.12.1918-28.11.1921 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1913 podporučík
    06.08.1917 poručík
    15.08.1922 kapitán
    16.03.1929 major
    DD.08.1934 podplukovník
    DD.03.1938 plukovník
    25.12.1913 Second Lieutenant
    06.08.1917 Lieutenant
    15.08.1922 Captain
    16.03.1929 Major
    DD.08.1934 Lieutenant Colonel
    DD.03.1938 Colonel
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.03.1938-10.11.1939 Velitel : Pevnost zálivu Yongxing


    25.12.1913-DD.MM.RRRR 24. pluk polného delostrelectva
    15.08.1922-DD.12.1922 24. pluk polného delostrelectva
    DD.12.1922-DD.03.1926 pridelený k Generálnemu štábu
    DD.03.1926-17.01.1927 štábny dôstojník 1. divízie
    17.01.1927-DD.03.1927 pridelený k veleniu 1. divízie
    DD.03.1927-DD.08.1930 Inštruktor, Pekingská vojenská škola
    DD.08.1930-DD.12.1932 velitel praporu 25. pluk polného delostrelectva
    DD.12.1932-DD.05.1933 pridelený k veleniu Kwantungskej armády (Tongliao tajná vojenská agentúra)
    DD.05.1933-DD.12.1933 pridelený k 25. pluku polného delostrelectva
    DD.12.1933-DD.02.1935 pridelený k 1. samostatnému pluku horksého delostrelectva
    DD.02.1935-DD.10.1936 pridelený k veleniu Kwantungskej armády (Chengde tajná vojenská agentúra)
    DD.10.1936-01.03.1938 pridelený k veleniu Kwantungskej armády (poradca)
    01.03.1938-10.11.1939 velitel pevnosti zálivu Yongxing
    DD.11.1939-DD.MM.RRRR Reserva
    01.03.1938-10.11.1939 Commander : Yongxing Bay Fortress


    25.12.1913-DD.MM.RRRR 24th Field Artillery Regiment
    15.08.1922-DD.12.1922 24th Field Artillery Regiment
    DD.12.1922-DD.03.1926 Attached to General Staff
    DD.03.1926-17.01.1927 Staff Officer 1st Division
    17.01.1927-DD.03.1927 Attached to 1st Division HQ
    DD.03.1927-DD.08.1930 Instructor, Bejing Military School
    DD.08.1930-DD.12.1932 Battalion Commander 25th Filed Artillery Regiment
    DD.12.1932-DD.05.1933 Attached to Kwantung Army HQ (Tongliao Secret Military Agency)
    DD.05.1933-DD.12.1933 Attached to 25th Filed Artillery Regiment
    DD.12.1933-DD.02.1935 Attached to 1st Independent Mountain Artillery Regiment
    DD.02.1935-DD.10.1936 Attached to Kwantung Army HQ (Chengde Secret Military Agency)
    DD.10.1936-01.03.1938 Attached to Kwantung Army HQ (Advisor)
    01.03.1938-10.11.1939 Yongxing Bay Fortress Commander
    DD.11.1939-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/田中久
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184386#538150Verze : 1
    MOD