Macušima, Tadao

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
Vánoční srazy 9.12.2017 Praha a Karviná | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Macušima, Tadao

Tadao Matsushima / 松島唯雄

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Macušima Matsushima
    Jméno:
    Given Name:
    Tadao Tadao
    Jméno v originále:
    Original Name:
    松島唯雄 / まつしま・ただお
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    plukovník Colonel
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Nagano /
    DD.MM.RRRR ?, Nagano Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost zálivu Yongxing Commander: Yongxing Bay Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/松島唯雄
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184394#538151Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Macušima Matsushima
    Jméno:
    Given Name:
    Tadao Tadao
    Jméno v originále:
    Original Name:
    松島唯雄 / まつしま・ただお
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-28.05.1912 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-28.05.1912 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    24.12.1912 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    DD.MM.1939 plukovník
    24.12.1912 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    DD.MM.1939 Colonel
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.11.1939-02.08.1943 Velitel : Pevnost zálivu Yongxing


    10.11.1939-02.08.1943 velitel pevnosti zálivu Yongxing
    02.08.1943-31.03.1945 náčelník sekcie vojenských záležitostí armády Chuncheon?
    31.03.1945-DD.MM.RRRR štábny dôstojník okresu Chuncheon
    10.11.1939-02.08.1943 Commander : Yongxing Bay Fortress


    10.11.1939-02.08.1943 Yongxing Bay Fortress Commander
    02.08.1943-31.03.1945 Chief od Military Affairs Section Chuncheon Army?
    31.03.1945-DD.MM.RRRR Staff Officer Chuncheon District HQ
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/松島唯雄
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184394#538152Verze : 1
    MOD