Nohara, Hiroki

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Nohara, Hiroki

Hiroki Nohara / 野原博起

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Nohara Nohara
    Jméno:
    Given Name:
    Hiroki Hiroki
    Jméno v originále:
    Original Name:
    野原博起 / のはら・ひろき
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    podplukovník Lieutenant Colonel
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR Tokio /
    DD.MM.RRRR Tokyo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    04.03.1947 ?, zajatecký tábor, Sibír /
    04.03.1947 ?, POW Camp, Siberia /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník štábu: 39. armáda Chief of Staff: 39th Army
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/野原博起
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184419#538194Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Nohara Nohara
    Jméno:
    Given Name:
    Hiroki Hiroki
    Jméno v originále:
    Original Name:
    野原博起 / のはら・ひろき
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-19.07.1930 Vojenská akadémia
    13.12.1934-28.10.1937 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-19.07.1930 Military Academy
    13.12.1934-28.10.1937 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.10.1930 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    01.03.1944 podplukovník
    25.10.1930 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    01.03.1944 Lieutenant Colonel
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:


    09.03.1939-28.04.1942 pridelený k Generálnemu štábu
    28.04.1942-22.05.1943 vojenský dôstojník na ambasáde Seo Lian?
    22.05.1943-02.08.1943 sekcia vojnových plánov, Kancelárie rozvoja, Ministrstva vojny
    02.08.1943-30.12.1944 sekcia Ruského spravodajstva, ? kancelárie Generálneho štábu
    25.11.1943-30.12.1944 Inštruktor, Armádne vojnové kolégium
    25.11.1943-30.12.1944 Chief of Propaganda Section Pobočky armádního spravodajství Imperiálního velitelství
    30.12.1944-DD.MM.1945 štábny dôstojník 39. armády
    DD.MM.1945-DD.MM.RRRR štábny dôstojník, spravodajstvo, Kwantungská armáda
    19.06.1945-DD.MM.1945 náčelník skupiny zvláštnej technológie Kwantungská armáda
    DD.MM.1945-DD.MM.RRRR vojnový zajatec, SSSR


    09.03.1939-28.04.1942 Attached to General Staff
    28.04.1942-22.05.1943 Military Officer to Seo Lian Embassy?
    22.05.1943-02.08.1943 War Planes Section, Development Bureau, Army Ministry
    02.08.1943-30.12.1944 Russian Inteligence Section, ? Bureau General Staff
    25.11.1943-30.12.1944 Instructor, Army War College
    25.11.1943-30.12.1944 Chief of Propaganda Section Army Intelligence Branch Imperial Headquarters Intelligence Bureau
    30.12.1944-DD.MM.1945 Staff Officer 39th Army
    DD.MM.1945-DD.MM.RRRR Staff Officer, Informations, Kwantung Army
    19.06.1945-DD.MM.1945 Chief of Special-technology Group Kwantung Army
    DD.MM.1945-DD.MM.RRRR POW USSR
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/野原博起
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184419#538196Verze : 2
    MOD