Kanajama, Hisamacu

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Kanajama, Hisamacu

Hisamatsu Kanayama / 金山久松

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kanajama Kanayama
    Jméno:
    Given Name:
    Hisamacu Hisamatsu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    金山久松 / かなやま・ひさまつ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    10.01.1875 ?, prefektura Tojama /
    10.01.1875 ?, Toyama Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    16.01.1955 ?
    16.01.1955 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 12. divize
    velitel: 4. brigáda těžkého polního dělostřelectva
    náčelník štábu: 9. divize
    Commander: 12th Division
    Commander: 4th Heavy Field Artillery Brigade
    Chief of Staff: 9th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/金山久松
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184554#538530Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kanajama Kanayama
    Jméno:
    Given Name:
    Hisamacu Hisamatsu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    金山久松 / かなやま・ひさまつ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-26.11.1896 Vojenská akadémia
    09.08.1902-09.02.1904 Armádne vojnové kolégium
    20.03.1906-30.11.1907 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-26.11.1896 Military Academy
    09.08.1902-09.02.1904 Army War College
    20.03.1906-30.11.1907 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    28.06.1897 podporučík
    17.11.1899 poručík
    15.11.1902 kapitán
    13.11.1907 major
    21.01.1913 podplukovník
    06.08.1917 plukovník
    20.07.1921 generálmajor
    02.03.1926 generálporučík
    28.06.1897 Second Lieutenant
    17.11.1899 Lieutenant
    15.11.1902 Captain
    13.11.1907 Major
    21.01.1913 Lieutenant Colonel
    06.08.1917 Colonel
    20.07.1921 Major General
    02.03.1926 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    21.02.1920-20.07.1921 Velitel : 3. sekce (pevnosti) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu


    28.06.1897-20.02.1900 1. rota 9. pluk polného delostrelectva
    20.02.1900-11.09.1900 Adjutant 9. pluk polného delostrelectva
    11.09.1900-09.06.1902 Inštruktor Armádna škola strelby polného delostrelectva
    11.09.1900-09.06.1902 výcviková prapor, Armádna škola strelby polného delostrelectva
    09.06.1902-DD.MM.RRRR 9. pluk polného delostrelectva
    17.03.1906-26.12.1907 9. pluk polného delostrelectva
    26.12.1907-24.07.1909 štábny dôstojník Tsushimská bezpečnostná jednotky
    24.07.1906-30.11.1910 Inštruktor vojenských vied, armádne vojnové kolégium
    29.10.1910-30.11.1910 Instructor, Army Artillery Engineering School
    30.11.1910-06.08.1917 Inštruktor, Armádna škola strelby polného delostrelectva
    18.03.1913-06.08.1917 výskumný team Armádna škola pechoty
    26.06.1914-18.05.1917 velitel výcvikového praporu Armádna škola strelby polného delostrelectva
    07.07.1914-06.08.1917 Sekcia Armádneho technického dozoru
    06.08.1917-25.07.1919 velitel 24. pluku polného delostrelectva
    25.07.1919-21.02.1920 náćelník štábu 9. divízie
    21.02.1920-20.07.1921 náćelník 3. sekce (pevnosti) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
    03.06.1920-20.07.1921 štáb, Námorné vojenské velitelstvo
    07.09.1920-20.07.1921 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    20.07.1921-11.08.1922 velitel 1. brigády polného delostrelectva
    11.08.1922-06.08.1923 velitel 4. brigády polného delostrelectva
    06.08.1923-02.03.1926 riaditel Armádnej školy polného delostrelectva
    02.03.1926-08.03.1928 Inšpektor delostrelectva
    08.03.1928-01.08.1930 velitel 12. divízie
    29.08.1930-DD.MM.RRRR Reserva
    21.02.1920-20.07.1921 Commander : 3rd Section (Fortresses) of the 1st Bureau Imperial Army General Staff Office


    28.06.1897-20.02.1900 1st Company 9th Field Artillery Regiment
    20.02.1900-11.09.1900 Adjutant 9th Field Artillery Regiment
    11.09.1900-09.06.1902 Instructor, Army Field Artillery Fire School
    11.09.1900-09.06.1902 Instruction Battalion Army Field Artillery Fire School
    09.06.1902-DD.MM.RRRR 9th Field Artillery Regiment
    17.03.1906-26.12.1907 9th Field Artillery Regiment
    26.12.1907-24.07.1909 Staff Officer Tsushima Guard
    24.07.1906-30.11.1910 Military Science Instructor, Army War College
    29.10.1910-30.11.1910 Instructor, Army Artillery Engineering School
    30.11.1910-06.08.1917 Instructor, Army Field Artillery Fire School
    18.03.1913-06.08.1917 Army Infantry School Research Staff
    26.06.1914-18.05.1917 Instruction Battalion Commander Army Field Artillery Fire School
    07.07.1914-06.08.1917 Army Technical Review Section
    06.08.1917-25.07.1919 24th Field Artillery Regiment Commander
    25.07.1919-21.02.1920 Chief of Staff 9th Division
    21.02.1920-20.07.1921 Chief of 3rd Section (Fortresses) of the 1st Bureau General Staff
    03.06.1920-20.07.1921 Staff Navy Military Command
    07.09.1920-20.07.1921 Military Science Instructor, Army War College
    20.07.1921-11.08.1922 1st Field Artillery Brigade Commander
    11.08.1922-06.08.1923 4th Field Artillery Brigade Commander
    06.08.1923-02.03.1926 Army Field Artillery School Director
    02.03.1926-08.03.1928 Inspector of Artillery
    08.03.1928-01.08.1930 12th Division Commander
    29.08.1930-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 4. třídy
    Order of Golden Kite 4th Class
    功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
    -


    21.04.1928
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/金山久松
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184554#538621Verze : 1
    MOD