Magold, Hanns

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Magold, Hanns

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Magold Magold
    Jméno:
    Given Name:
    Hanns Hanns
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hanns Magold
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    kapitán Captain
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.11.1918
    16.11.1918
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    15.09.1944
    15.09.1944
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Brigáda útočných děl 311 commander of the 311th Assault Gun Brigade
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    nositel Rytířského kříže recipient of the Knight`s Cross of the Iron Cross
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.das-ritterkreuz.de
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    http://en.ww2awards.com/person/11547
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184557#538533Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Magold Magold
    Jméno:
    Given Name:
    Hanns Hanns
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hanns Magold
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    16.01.1944-05.02.1944 Velitel : Oddíl útočných děl Großdeutschland
    DD.07.1944-DD.10.1944 Velitel : Brigáda útočných děl 311
    16.01.1944-05.02.1944 Commander : Assault Gun Battalion Großdeutschland
    DD.07.1944-DD.10.1944 Commander : 311th Assault Gun Brigade
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    02.01.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    03.04.1943
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.das-ritterkreuz.de
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    http://en.ww2awards.com/person/11547
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184557#538534Verze : 0
    MOD