Kaneko, Naoši

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Kaneko, Naoši

Naoshi Kaneko / 金子直

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kaneko Kaneko
    Jméno:
    Given Name:
    Naoši Naoshi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    金子直 / かねこ・なおし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    14.07.1878 ?, prefektura Fukui /
    14.07.1878 ?, Fukui Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    17.05.1931 ?
    17.05.1931 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 3. brigáda těžkého polního dělostřelectva
    velitel: 10. pluk polního dělostřelectva
    Commander: 3rd Heavy Filed Artillery Brigade
    Commander: 10th Filed Artillery Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/金子直
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184579#538622Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kaneko Kaneko
    Jméno:
    Given Name:
    Naoši Naoshi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    金子直 / かねこ・なおし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.11.1898 Vojenská akadémia
    22.11.1906-03.12.1909 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-25.11.1898 Military Academy
    22.11.1906-03.12.1909 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.06.1899 podporučík
    03.11.1901 poručík
    02.08.1904 kapitán
    30.11.1910 major
    02.05.1916 podplukovník
    15.04.1919 plukovník
    06.08.1923 generálmajor
    10.08.1928 generálporučík
    27.06.1899 Second Lieutenant
    03.11.1901 Lieutenant
    02.08.1904 Captain
    30.11.1910 Major
    02.05.1916 Lieutenant Colonel
    15.04.1919 Colonel
    06.08.1923 Major General
    10.08.1928 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    20.07.1921-06.08.1923 Velitel : 3. sekce (pevnosti) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu


    27.06.1899-21.11.1903 8. pluk polného delostrelectva
    21.11.1903-DD.MM.RRRR pridelený k študentskému zboru Vojenskej akadémie
    16.04.1906-15.05.1906 5. pluk polného delostrelectva
    15.05.1906-08.12.1906 Inštruktor, Armádna škola delostreleckej strelby
    08.12.1906-10.12.1909 5. pluk polného delostrelectva
    10.12.1909-26.06.1914 pridelený k Generálnemu štábu
    09.01.1912-26.06.1914 Sekcia Armádneho technického dohladu
    26.01.1912-20.01.1913 Inštruktor, Armádna vojneksá zdravotná škola
    06.12.1912-26.06.1914 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    26.06.1914-22.02.1916 Inštruktor, Armádna škola delostreleckej strelby
    22.02.1916-30.09.1918 Sekcia Armádneho technického dohladu
    30.09.1918-15.04.1919 výskumný team, Armádna škola pechoty
    15.04.1919-20.07.1921 velitel 10. pluku polného delostrelectva
    20.07.1921-06.08.1923 náčelník 3. sekce (pevnosti) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
    06.08.1921-06.08.1923 štábny dôstojník, Námorné velitelstvo
    18.08.1921-06.08.1923 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    06.08.1923-04.02.1924 velitel 3. brigády polného delostrelectva
    04.02.1924-02.03.1926 riaditel vzdelávania Armádna škola strelby polného delostrelectva
    02.03.1926-10.08.1928 riaditel Armádnej školy ťažkého delostrelectva
    29.08.1929-DD.MM.RRRR Reserva
    20.07.1921-06.08.1923 Commander : 3rd Section (Fortresses) of the 1st Bureau Imperial Army General Staff Office


    27.06.1899-21.11.1903 8th Field Artillery Regiment
    21.11.1903-DD.MM.RRRR Attached to Student Corps Military Academy
    16.04.1906-15.05.1906 5th Field Artillery Regiment
    15.05.1906-08.12.1906 Instructor, Army Field Artillery Fire School
    08.12.1906-10.12.1909 5th Field Artillery Regiment
    10.12.1909-26.06.1914 Attached to General Staff
    09.01.1912-26.06.1914 Army Technical Review Section
    26.01.1912-20.01.1913 Instructor, Army Military Medical School
    06.12.1912-26.06.1914 Military Science Instructor, Army War College
    26.06.1914-22.02.1916 Instructor, Army Field Artillery Fire School
    22.02.1916-30.09.1918 Army Technical Review Section
    30.09.1918-15.04.1919 Research Staff, Army Infantry School
    15.04.1919-20.07.1921 10th Field Artillery Regiment Commander
    20.07.1921-06.08.1923 Chief of 3rd Section (Fortresses) of the 1st Bureau General Staff
    06.08.1921-06.08.1923 Staff Officer Naval Command
    18.08.1921-06.08.1923 Military Science Instructor, Army War College
    06.08.1923-04.02.1924 3rd Field Artillery Brigade Commander
    04.02.1924-02.03.1926 Education Director, Army Field Artillery School
    02.03.1926-10.08.1928 Director, Army Heavy Artillery School
    29.08.1929-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.11.1920
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    30.07.1928
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/金子直
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/184579#538628Verze : 1
    MOD