Peyton, Philip Bradley

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Peyton, Philip Bradley

Philip Bradley Peyton

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Peyton Peyton
    Jméno:
    Given Name:
    Philip Bradley Philip Bradley
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Philip Bradley Peyton
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    22.01.1881 Nashville
    22.01.1881 Nashville
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    24.06.1949 Indian Head, Maryland
    24.06.1949 Indian Head, Maryland
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: I sbor
    Velitel: Vysoká škola válečná Armády Spojených států
    Commander: I Corps
    Commander: United States Army War College
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    archivesweb.vmi.edu
    www.ancestry.co.uk
    http://www.arlingtoncemetery.net/pbpeyton.htm
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/190904#551662Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Peyton Peyton
    Jméno:
    Given Name:
    Philip Bradley Philip Bradley
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Philip Bradley Peyton
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1901 Virgžinsý vojenský institut
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1901 Virginia Military Institute
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR Brigádní General
    DD.MM.RRRR generálmajor
    DD.MM.RRRR Brigadier General
    DD.MM.RRRR Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    14.08.1937-12.04.1938 Velitel : 12. pěší brigáda
    16.12.1938-15.11.1939 Velitel : 21. pěší brigáda
    01.12.1939-30.06.1940 Velitel : Vysoká škola válečná Armády Spojených států
    01.07.1940-30.11.1940 Velitel : 8. divize
    26.12.1940-01.01.1941 Velitel : I. sbor
    01.01.1941-28.02.1941 Velitel : I. armádní sbor
    14.08.1937-12.04.1938 Commander : 12th Infantry Brigade
    16.12.1938-15.11.1939 Commander : 21st Infantry Brigade
    01.12.1939-30.06.1940 Commander : United States Army War College
    01.07.1940-30.11.1940 Commander : 8th Division
    26.12.1940-01.01.1941 Commander : I Corps
    01.01.1941-28.02.1941 Commander : I Army Corps
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    archivesweb.vmi.edu
    www.ancestry.co.uk
    http://www.arlingtoncemetery.net/pbpeyton.htm
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/190904#551663Verze : 1
    MOD