Shedd, William Edgar

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Shedd, William Edgar

William Edgar Shedd Jr.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Shedd Shedd
    Jméno:
    Given Name:
    William Edgar William Edgar
    Jméno v originále:
    Original Name:
    William Edgar Shedd Jr.
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    25.02.1885 Danville, Illinois
    25.02.1885 Danville, Illinois
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    02.12.1953 ?
    02.12.1953 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    http://www.otc.army.mil/hof/shedd.html
    ww2gravestone.com
    www.findagrave.com
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/190923#551714Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Shedd Shedd
    Jméno:
    Given Name:
    William Edgar William Edgar
    Jméno v originále:
    Original Name:
    William Edgar Shedd Jr.
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.12.1938 Brigádní General
    30.01.1941 generálmajor US Army
    31.08.1946 generálmajor
    01.12.1938 Brigadier General
    30.01.1941 Major General US Army
    31.08.1946 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    07.01.1939-31.08.1939 Velitel : 87. divize
    18.02.1941-DD.03.1941 Velitel : 8. divize
    01.04.1941-01.08.1941 Velitel : I. armádní sbor
    07.01.1939-31.08.1939 Commander : 87th Division
    18.02.1941-DD.03.1941 Commander : 8th Division
    01.04.1941-01.08.1941 Commander : I Army Corps
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    http://www.otc.army.mil/hof/shedd.html
    ww2gravestone.com
    www.findagrave.com

    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/190923#551877Verze : 0
    MOD