5. pěší divize [1947-1950]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.400,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

5. pěší divize [1947-1950]

5th Infantry Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    5. pěší divize 5th Infantry Division
    Originální název:
    Original Name:
    5th Infantry Division
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    15.07.1947
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.04.1950
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

    Velitel:
    Commander:
    15.07.1947-01.10.1947 Church, John H. (Brigadier General)
    02.10.1947-30.06.1948 Kean, William B. (Major General)
    01.07.1948-28.02.1950 Decker, George H. (Major General)
    01.03.1950-30.04.1950 McConnell, Frank C. (Brigadier General)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Wilson, John B.: Armies, Corps, Divisions and Separate Brigades, Center of Military History (U.S. Army), 1999
    http://perso.numericable.fr/~yvesjbel/cg1767.html
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/191074#551992Verze : 3
    MOD