Higgins, Gerald J.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Higgins, Gerald J.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Higgins Higgins
    Jméno:
    Given Name:
    Gerald Joseph Gerald Joseph
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gerald Joseph Higgins
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major general
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.08.1909 Chicago
    29.08.1909 Chicago
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    20.12.1996
    20.12.1996
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 82. výsadková divize commander of the 82nd Airborne Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.findagrave.com
    foto: www.google.cz
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/193815#557899Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Higgins Higgins
    Jméno:
    Given Name:
    Gerald Joseph Gerald Joseph
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gerald Joseph Higgins
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1934 Vojenská akademie Spojených států
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1934 U.S. United States Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR generálmajor
    DD.MM.RRRR Major general
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    15.09.1943-11.08.1944 Náčelník štábu : 101. výsadková divize
    20.09.1952-14.09.1953 Velitel : 82. výsadková divize
    15.09.1943-11.08.1944 Chief of Staff : 101st Airborne Division
    20.09.1952-14.09.1953 Commander : 82nd Airborne Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Stříbrná hvězda
    Silver Star
    Silver Star
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.findagrave.com
    foto: www.google.cz
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/193815#557900Verze : 0
    MOD