Millener, Raymond Davis

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Millener, Raymond Davis

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Millener Millener
    Jméno:
    Given Name:
    Raymond Davis Raymond Davis
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Raymond Davis Millener
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    plukovník Colonel
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    13.04.1908 Williamsport, Pennsylvania
    13.04.1908 Williamsport, Pennsylvania
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    07.12.1944 Mourmelon le Grand
    07.12.1944 Mourmelon le Grand
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník štábu: 101. výsadková divize Chief of Staff: 101st Airborne Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    apps.westpointaog.org
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/197559#567515Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Millener Millener
    Jméno:
    Given Name:
    Raymond Davis Raymond Davis
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Raymond Davis Millener
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.1936-DD.MM.1937 Sorbonne, Paris
    DD.MM.1936-DD.MM.1937 Sorbonne, Paris
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1930 United States Military Academy
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1936 United States Army Infantry School
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1930 United States Military Academy
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1936 United States Army Infantry School
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR podplukovník
    21.10.1944 plukovník
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    21.10.1944 Colonel
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    11.08.1944-21.10.1944 Náčelník štábu : 101. výsadková divize
    21.10.1944-08.12.1944 Náčelník štábu : 101. výsadková divize
    11.08.1944-21.10.1944 Chief of Staff : 101st Airborne Division
    21.10.1944-08.12.1944 Chief of Staff : 101st Airborne Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Kříž za vynikající službu
    Distinguished Service Cross
    Distinguished Service Cross
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    apps.westpointaog.org
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/197559#567517Verze : 0
    MOD