DRRA - redakční plán 2007

Ahoj,
nějak bych shrnul, co by bylo dobré, kdyby se v rámci DRRA udělalo příští rok.


1)
Předně je to dokončení překopání struktury jednotek - bohužel do konce listopadu nebudu mít moc čas, ale pak bych se na to chtěl vrhnout. Bylo by dobré, kdyby byla nová struktura hotová začátkem roku.


Takže potom se zde otevírají šírá pole sov. jednotek, kdy nebude doplňování údojů nikdy konec.


Bude potřeba jednotky prolinkovat navzájem a taky s osobnostmi.
---------------------
2)
V procesu schvalování je periodizace občanské války, která zahrnuje seznam operací DRRA - bylo by dobré udělat kompletní seznam operací i za ww2(a další), což by mohlo být dobrým rozcestníkem pro jednotlivé články
---------------------
3)
Vzhledem k již zamčeným debatám vyhlašuju téma pro bádání na rok 2007 -


přípravy DRRA na válku do r. 1941
URL : https://www.valka.cz/DRRA-redakcni-plan-2007-t47680#186689 Verze : 0
Takže jsem trochu přemýšlel, a předělával:


1) Jednotky - to zůstává stejné
Předně je to dokončení překopání struktury jednotek - bohužel do konce listopadu nebudu mít moc čas, ale pak bych se na to chtěl vrhnout. Bylo by dobré, kdyby byla nová struktura hotová začátkem roku.


Takže potom se zde otevírají šírá pole sov. jednotek, kdy nebude doplňování údojů nikdy konec.


Bude potřeba jednotky prolinkovat navzájem a taky s osobnostmi

2) Osobnosti


Toto není až tak moje parketa a budu o tom ještě přemýšlet Laughing Laughing


3) Zbraně a vybavení


Tady je taky dost práce Laughing
Asi by to chtělo začít tvořit přehledový témata. Potom bude hnedka jasný, co je potřeba dopolnit. Třeba kulomety - v tom se moc nevyznám, tažené dělostřelectvo - to samé a ještě je tam fůra témat obsahujících jenom TTD. U tanků tao samé - například by bylo potřeba "učesa a doplnit" T-34 a např. T-26 vzhledem k počtu vyrobených kusů a vzhledem k jeho důležitosti má celkem nedostačující rozsah.


Další věc co by se mahla začít dělat, ale nejsu si jistej, kam to patří, jsou konstrukční kanceláře a výrobní závody ... !!!!


4) Dokumenty
Začal jsem vkládat a překládat zásadní dokumenty - myslím, že je to potřeba jako sůl.


5) Články - jak už jsem psal:
Vzhledem k již zamčeným debatám vyhlašuju téma pro bádání na rok 2007 -


přípravy DRRA na válku do r. 1941



dovolil bych si ještě připojit:
Sovětská vojenská teorie před druhou světovou válkou
URL : https://www.valka.cz/DRRA-redakcni-plan-2007-t47680#186788 Verze : 0
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více