Praha, Kadetní škola pěchoty

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Praha, Kadetní škola pěchoty

Prague, School Cadet Corps

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Kadetní škola pěchoty School Cadet Corps
    Originální název:
    Original Name:
    Kadetní škola pěchoty
    Další názvy:
    Other Names:
    "Kadetka"
    Obec:
    Municipality:
    Praha - Dejvice Praha - Dejvice
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    50°05'40.7924891"N 14°24'02.1134949"E
    Vznik:
    Established:
    DD.MM.1900
    DD.MM.RRRR 1900
    Velitelé:
    Commanders:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    01.11.1921 01.10.1934 Válečná škola
    War College
    01.10.1934 24.09.1938 Vysoká škola válečná
    War College

    DD.MM.1900-DD.MM.1918 Kadetní škola pěchoty
    DD.MM.1926-DD.MM.1939 Vysoká škola válečná
    Zánik:
    Cancelled:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    - Jiří Vorlíček: Pražské vojenské budovy a hřbitovy (Praha 1987)
    - www.valka.cz
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/66623#412249Verze : 0
    MOD
    Avatar
    Praha - Kadetka


    Objekt v městské části Hradčany (Praha IV), původně Kadetní škola pěchoty, postavená v letech 1895-1900.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/66623#235886Verze : 0
    MOD
    Avatar
    fotografie
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/66623#235900Verze : 0